Brolis ir sesuo skina pergales dziudo tarptautiniuose turnyruose

1161
    0

judo throw

Ukmergės dziudo klubo sportininkai po Lietuvos U-20 Dziudo čempionato išvyko į vieną iš didžiausių dziudo turnyrų Skandinavijoje, Talino dziudo taurės turnyrą. Šiame tarptautiniame dziudo turnyre dalyvavo apie 750 dalyvių iš Estijos, Latvijos, Lietuvos, Vokietijos, Švedijos, Suomijos, Ukrainos, Azerbaidžano, Rusijos ir Lenkijos.

Klubą atstovavo Domanskiai, kurie pasirodė puikiai.

Vaiva Domanskytė (svorio kategorijoje iki 57 kg) laimėjo tris kovas metimais, auksčiausiu įvertinimu “IPON”, ir tapo U-15 amžiaus grupės turnyro nugalėtoja. Ji startavo ir už  U-17 savo svorio kategorijoje. Laimėjusi dvi kovas, dėl išėjimo į finalą susitiko su kovotoja iš Švedijos ir per pratęsimą Vaiva atliko veiksmą, tačiau teisėjai suklydo ir pergalę atidavė varžovei. Dėl trečios vietos Vaiva susitiko su Estijos kovotoja ir įveikė per 15 sekundžių.

Jeronimas Domanskis (svorio kategorijoje iki 60 kg) lamėjęs keturias kovas finale susitiko su kovotoju iš Lenkijos. Prireikė papildomo laiko ir pratęsime Jeronimas atliko pergalingą metimą ir tapo Talino tarptautinio dziudo turnyro U-17 čempionu.