Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Batai rudeniui – ką pasirinkti?

Batai rudeniui – ką pasirinkti?

564
0

Nors dažna iš mūsų – moterų – mėgstame rudenį, puikiai žinome, kad tai pats kaprizingiausias metų laikas. Šiltas ir saulėtas dienas keičia vėsios ir debesuotos. Renkantis moteriškus rudeninius batus verta atkreipti dėmesį ne tik į dizainą, bet ir į kokybę bei atsparumą rudeniško oro sąlygoms.

Taigi, kokie batai yra tinkami šiam rudens sezonui?

Su aukšta viršutine dalimi

Jau vien mintis apie nuogas kulkšnis sukelia drebulį? Laimei, avalynės stilistai taip pat kuria dizainą atsižvelgdami į metų laiką. Ilgaauliai moterims – tai puikus pasiūlymas toms, kurios vertina ne tik stilingą išvaizdą, bet ir patogumą. Aukšta viršutinė dalis ne tik suteikia didesnį komfortą, bet ir apsaugo drabužius nuo rudeniškų nešvarumų. 

Pagaminti iš natūralios arba ekologiškos odos

Nepasisakome kategoriškai už vieną medžiagą, nes žinome ir vertiname abiejų privalumus. Rudeniniai batai iš natūralios odos išsiskiria dideliu lankstumu ir atsparumu pažeidimams bei įtrūkimams, nors „nemėgsta“ vandens. Jie leidžia mūsų pėdoms kvėpuoti, o tai ypač svarbu avint batus didžiąją dienos dalį. Tik atminkite, kad iš natūralios odos pagaminti batų modeliai reikalauja impregnavimo ir tinkamos nuolatinės priežiūros.

Vienas didžiausių batų iš ekologiškos odos privalumų – atsparumas drėgmei. Šie batai nereikalauja jokių papildomų priežiūros procedūrų (pakanka nuvalyti dulkes ir purvą). Tačiau negali pasigirti tokiu pat puikiu oro pralaidumu. 

Su tvirtu padu

Purvas, balos, ryto šerkšnas, šlapi lapai ir kitos rudens dovanos ant šaligatvio – turbūt nereikia nieko įtikinėti, kad geriausi rudeniniai batai yra tie, kurių padas gali „atlaikyti“ visus rudens paruoštus netikėtumus. Nesijaudinkite, aukštakulniai taip pat gali būti tinkami rudeniui, svarbiausia, kad padas būtų tvirtas.

Mėgstamiausia rudens spalva!

Kas sakė, kad moteriški rudeniniai batai turi būti tik juodi? Šiais laikais rinkoje galite rasti įvairių spalvų modelių su madingais ir spalvingais elementais.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia