Pradinis Lietuvos naujienos Baigėsi oficialus pajamų deklaravimas: 15 tūkst. Ukmergės r. sav. gyventojų laiku deklaravo...

Baigėsi oficialus pajamų deklaravimas: 15 tūkst. Ukmergės r. sav. gyventojų laiku deklaravo pajamas

1019
0

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Vilniaus AVMI) informuoja, kad 1,35 mln. šalies gyventojų laiku pateikė pajamų deklaraciją už 2021 m., Ukmergės rajono savivaldybėje15 tūkst. gyventojų. Net 4,6 tūkst. Ukmergės r. sav. gyventojų  jau paskyrė mokesčių dalį paramai. Paramos nespėję paskirti gyventojai prašymą gali pateikti iki gegužės 4 d.

„Dėkojame gyventojams, kurie ir šiais metais laiku deklaravo pajamas bei aktyviai teikė prašymus skirti GPM paramą. Taip pat, raginame visus užmiršusius ar neturėjusius laiko pateikti deklaracijas iki gegužės 2 dienos, jas pateikti kuo greičiau, o jeigu susidarė mokėtina suma, ją sumokėti, kad nesusidarytų daug delspinigių.“, – sako Vilniaus AVMI viršininkė Virginija Ginevičienė, ir primena, jog privalomos pajamų deklaracijos nepateikę gyventojai sulauks VMI specialistų priminimo.

Deklaruota daugiau mokesčių

VMI duomenimis šiais metais Ukmergės r. savivaldybės gyventojai deklaravo daugiau mokesčių: 4 tūkst. gyventojų deklaravo 1,5 mln. eurų mokėtino GPM, t. y. 64 tūkst. daugiau nei pernai.

9,2 tūkst. gyventojų deklaravo 2,5 mln. eurų grąžintino GPM. Visos permokos laiku ir teisingai deklaravusiems pajamas bus pervestos iki liepos 31 d. Taip pat 830 Ukmergės r. sav. gyventojų dėl užimamų pareigų (viešojo sektoriaus darbuotojai, politikai kt. bei jų šeimos nariai) pateikė turto deklaracijas.

Popierinis deklaravimas – jau praeitis

„Galime drąsiai teigti, jog šis procesas negrįžtamai tapo nuotolinis, elektroninis ir savarankiškas. Taip pat perėjimas prie tik prie e. būdo skirti paramą taip pat buvo sklandus – 99 proc. šių metų prašymų pateikta savarankiškai“, – teigia V. Ginevičienė.

Daugiau informacijos apie pajamų deklaravimą, GPM paramą rasite www.vmi .lt > Domiuosi pajamų ir turto deklaravimu. Visas paslaugas teikiame ir nuotoliniu būdu – telefonu 8 5 2171 777, o konsultacijas – 1882. Naujausia informacija taip pat skelbiama VMI Facebook ir Linkedin paskyrose.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia