Pradinis Sportas Krepšinis Badas nutrauktas: LMKL debiutantės įsirašė pirmąją pergalę

Badas nutrauktas: LMKL debiutantės įsirašė pirmąją pergalę

2644
0

Pirmąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pasiekė Ukmergės „Vilkmergės“ (1/13) klubas, kuris išvykoje 66:57 (17:15, 12:15, 21:15, 16:12) palaužė be lyderės Ivetos Šalkauskės žaidusias Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (6/8) krepšininkes.

Pirmajame kėlinyje situaciją kontroliavo „Vilkmergės“ komanda, kuri prabėgus 7 minutėms turėjo 7 taškų persvarą – 13:6. Iki ketvirčio pabaigos šiaulietės sugebėjo sumažinti deficitą – 15:17.

„Šiauliai-Universitetas“ antrajame kėlinyje spurtavo 10:0 ir taip susikrovė pranašumą – 28:19. Čia pat viešnios atsakė lygiai tuo pačiu ir vėl išsiveržė į priekį – 29:28. Vis dėlto per likusį laiką pasižymėjo tik šeimininkės – 30:29.

Po didžiosios pertraukos iniciatyva priklauso Ukmergės krepšininkėms, kurios visą laiką pirmavo, o po 5 taškų be atsako ir pirmą kartą turėjo dviženklį pranašumą – 48:37. Šiaulietės neleido varžovėms daugiau nutolti ir iki lemiamos atkarpos starto deficitą apkarpė per pusę – 45:50.

Prabėgus 3,5 minutės „Šiauliai-Universitetas“ vėl turėjo iniciatyvą (55:54), tačiau „Vilkmergės“ 6 pelnyti taškai iš eilės leido išsiveržti į priekį – 60:55. Nors šeimininkės turėjo pakankamai laiko išsigelbėjimui (kiek daugiau nei 3 minutes), bet netaiklūs metimai neleido net priartėti.

„Šiauliai-Universitetas“: Livija Kaktaitė 22 (5 atk. kam.), Urtė Bukauskaitė 13, Ligita Tamutytė 7 (7 atk. kam.).

„Vilkmergė“: Aurelija Putramentaitė 17 (11 atk. kam.), Olivia Brown 16 (5 atk. kam.), Martyna Petrėnaitė 15 (11 atk. kam.), Monika Petrauskaitė 10 (9 atk. kam.).