Pradinis Gyvenimas Laisvalaikis Apie nuotykius, kuriamus būtent Jums

Apie nuotykius, kuriamus būtent Jums

2624
0
Atliekama komandos formavimo užduotis

Atliekama komandos formavimo užduotis

Kas mes esame?
Mes esame tie, kurie ne ieško nuotykių, bet juos sukuria. Mūsų tikslas – parodyti ir įrodyti žmonėms, kad komandinėse užduotyse galima kitaip atsiskleisti, nei įprasta, ir iš to gauti kiek kitokios naudos, nei esame pratę. Mes atsisakome tingaus poilsio ir drąsiai neriame į naujas patirtis, kurios atsiskleidžia per ne kartą išbandytas, kruopščiai atrinktas, patikrintas užduotis. Padedame atskleisti tas Jūsų galimybes, apie kurias net neįtarėte. Įrodome, kad tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo neįmanoma ir baugina, iš tiesų yra puikus šansas išbandyti save. Mes siūlome netikėtus iššūkius, svaigų adrenaliną, pergalės džiaugsmą – visos kliūtys yra nugalimos.

Atskleisime Jums vandens gelmės, miško tankmės, nakties tamsos paslaptis. Supažindinsime su pačių atrastais išskirtiniais gamtos kampeliais. Nuvesime Jus ten, kur vieni niekada nepakliūtumėte: mes žinome takus. Su mumis iš naujo atrasite save, geriau ir artimiau pažinsite kolegą, imsite labiau kliautis draugu, patirsite nuostabių įspūdžių, kurie niekada neišblės iš atminties. Mes užkrėsime Jus tikro nuotykio dvasia.

Nuotykių turizmo siela Kastytis KvietkauskasDidžiuojamės, kad esame patyrimų pedagogikos, „ koučingo“, socialinių mokslų profesionalai, ši veikla jau 12 metų yra mūsų gyvenimo būdas. Nuolat tobulėjame, mokomės patys, kad galėtume pasiūlyti Jums kaskart vis naujų mokymosi formų. Mūsų žinios ir patirtis sukaupta mokymuose bei seminaruose Vokietijoje, Graikijoje, Italijoje, Islandijoje, Latvijoje, Estijoje. Vykdome tarptautinius projektus. Mūsų grupėms vadovauja sertifikuoti Patyrimų metodikos vadovai.

Ką mes siūlome?
Naujas mokymosi formas. Naują patirtį. Naujus iššūkius. Nuotaikingą ir naudingą pramogą gamtoje, kurios metu komandos nariai vienas kitą pažins visai kitu lygmeniu, įvertins savo ir kitų sugebėjimus bei stipriąsias/silpnąsias puses. Dalyviai per savo patyrimą ims suprasti, kad komandinis darbas atliekant užduotis yra pranašesnis, nei dirbant atskirai. Tokiu būdu bus skatinama tarpusavio pagalba ir pasitikėjimas, bendro tikslo siekimas. Dalyviai tuo pačiu išmoks išgyvenimo technikos ir dalykų, kurie tikrai pravers gyvenimiškose situacijose bei suteiks pasitikėjimo savimi.

Žygių metu dalyviai turės daug fizinės veiklos ir ekstremalių išbandymų, psichologinių bei strateginių užduočių. Visos užduotys yra paremtos ilgamete praktika ir pasiteisinusios kaip įtraukiančios, įdomios ir veiksmingos, skatinančios bendravimą ir bendradarbiavimą.  Kad užtikrintume netikėtumo efektą, paminėsime tik keletą:  Istorinė kelionė laiku, Lobių paieška, Orientavimo žaidimai + socialinės provokacijos, patyrimo dienos ir nakties žygiai.

Be abejo, nebus pamiršta ir populiarioji orientavimosi rungtis – tik ją mes realizuosime originaliai. Jūsų laukia netikėčiausios užuominos neįtikinamose vietose žemėje, ore, vandenyje pritaikomos pagal miesto ar kaimo, dvarvietės kultūrinę aplinką. Tai garantuoja ir azartą, ir adrenaliną.

Veiksmo, reakcijos ir sumanumo reikalaujančios užduotys skirtos komandinei dvasiai stiprinti. Socialiniams įgūdžiams patikrinti pasiūlysime socialinį žaidimą, kuris privers išeiti už įprastų komforto zonos ribų. Jo esmė: gavus užduotį, eiti į vienkiemį ar kaimą, bendrauti su pirmą kartą matomais žmonėmis, pasitelkti derybinius sugebėjimus.

Ką reikia žinoti?

Reikia žinoti, kad nereikia bijoti. Taip, gali būti kartais nepatogu, kartais sudėtinga, kartais šlapia – bet visa tai tik tam, kad suskintume kuo įvairesnių patirčių puokštę. Grupės vadovas – visada šalia, pasiruošęs patarti, pakonsultuoti, pagelbėti. Dėl visko esame labai lankstūs: programą galime keisti pagal situaciją. Iš patirties sakome, kad net ir didžiausi skeptikai galiausiai lieka patenkinti. Nuovargis pasimiršta, vos pasiekus tikslą. Lieka nepamirštami tik įspūdžiai. Nugalėjus visas kliūtis, lieka nepamirštamas vidinio pasitenkinimo jausmas.

Naujai susitelkusi Jūsų įmonės komanda yra Jūsų ir Mūsų bendras tikslas, kurkime kartu!

Patyrimo komandinis žygis

„Surask draugą – arba vienas lauke nei kareivis, nei jūreivis“.

Jus mielai kviečiame į patyrimų nuotykinį žygį, kurį organizuoja Patyrimo žygių vadovas Kastytis Kvietkauskas. Tai vienos dienos renginys, kurio tikslas – geriau pažinti vieni kitus per prasmingą, patrauklų patyrimą, atliekant komandines lauko užduotis.

Mes kviečiame neformaliai pabendrauti su kolegomis, ne tik pajudėti, patirti teigiamų emocijų, bet ir pasižiūrėti, kaip sekasi dirbti kartu (ne darbo aplinkoje), kuo galime pasidžiaugti, ką galime patobulinti.

Būdas:

Patyrimas suteikiamas per veiksmą (atliekant patrauklias komandines užduotis) ir per bendravimą (organizuotai ir neorganizuotai dalijantis savo įspūdžiais ir mintimis). Veiksmo pagalba pažįstamas savo ir bendradarbių elgesys, bendraujant pažįstami požiūriai ir jausmai.

vizitinė copy copy

PR

{jcomments off}

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia