Gruodžio 28 dieną sveikatingumo centre „Sinergija” buvo apdovanoti geriausi 2011 metų sportininkai.
Kiekvienais metais rengiamoje sportininkų apdovanojimo šventėje, geriausius sportininkus sveikino ir apdovanojimus teikė Ukmergės sporto centro direktorius Vytautas Tutlys, Ukmergės rajono švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Ragelytė, Sporto centro tarybos pirmininkas Rimantas Lenartavičius bei centro administracija.
Jaunučių grupėje apdovanojimus gavo Ugnė Adamavičiūtė, Jurga Jogminaitė, Ingrida Nekrašaitė, Deividas Ivanauskas, Eirūnė Gibavičiūtė, Ernestas Sakas, Mantas Klimantavičius, Titas Krikštaponis, Aivaras Simonaitis, Ugnius Padolskis.
Jaunių grupėje: Judita Petro, Jeronimas Domanskis, Vaiva Domanskytė, Klaudijus Aukštuolis, Indrė Sakaitė, Laurita Kunavičiūtė, Tatjana Veržbickaja, Rimantė Kunickaitė, Marius Malinauskas, Simona Šnipaitytė.
Suaugusiųjų grupė:
Geriausia futbolininkė – Greta Kaselytė;
Geriausias futbolininkas – Edmundas Pukys;
Geriausia krepšininkė – Rūta Petronienė;
Geriausias krepšininkas – Ridas Pulkauninkas;
Geriausia dziudo kovotoja – Judita Petro;
Geriausias dziudo kovotojas – Jeronimas Domanskis;
Geriausia universali kovotoja – Silvija Morkūnaitė;
Geriausias kikbokso kovotojas – Grigorij Kopustinskij;
Geriausia kultūrizmo fitneso sportininkė – Natalija Rakauskienė;
Geriausias kultūristas – Arūnas Žičkys;
Geriausia šachmatininkė – Virginija Savickienė;
Geriausias bėgikas – Juozas Songaila;
Geriausias neįgaliųjų sportininkas – Aivaras Misiūnas;
Geriausias boulingo žaidėjas – Valdas Krukauskas;
Geriausias automobilių ralio sportininkas – Deividas Gezevičius;
Geriausias kartingų sportininkas – Narvydas Janušis.
Kad Sporto centras išaugintų sportininkus, kurie pasiekia aukštus rezultatus, būtina ir reikalinga mokyklų pagalba, kurios prisideda ugdant sportininkus. Todėl renginio metu buvo apdovanotos ir mokyklos, kurios daugiausiai prisidėjo prie renginių organizavimo bei sportininkų ugdymo. Tai Dukstynos pagrindinė mokykla, Vidiškių pagrindinė mokykla bei Taujėnų vidurinė mokykla.
Už bendradarbiavimą viešinant Ukmergės sportą padėkos raštais apdovanoti ir Ukmergės spaudos atstovai.
{youtube}bwL6-9Nsiuw{/youtube}
vilkmerge.lt
JAUNIŲ GRUPĖ
1. JUDITA PETRO
2011 m. Lietuvos Respublikos jaunių U17 (1995-1996 m. gim.) dziudo pirmenybių I vietos laimėtoja.
2011 m. XXIII Tarptautinio dziudo jaunių (1995 m. gim. ir jaun.) ir jaunučių (1997 m. gim. ir jaun.) turnyro, skirto Lietuvos karininko A. Juozapavičiaus atminimui, III vietos laimėtoja.
2011 m. Lietuvos Respublikos jaunimo U20 (1991-1995 m. gim.) dziudo pirmenybių II vietos laimėtoja.
2011 m. Lietuvos jaunių (1995-1998 m. gim.) žaidynių finalinių dziudo varžybų I vietos laimėtoja.
2011 m. 40-ojo Lietuvos Respublikos atviro dziudo čempionato III vietos laimėtoja.
2. JERONIMAS DOMANSKIS
2011 m. XXIII Tarptautinio dziudo jaunių (1995 m. gim. ir jaun.) ir jaunučių (1997 m. gim. ir jaun.) turnyro, skirto Lietuvos karininko A. Juozapavičiaus atminimui, III vietos laimėtojas.
2011 m. Lietuvos Respublikos jaunimo U20 (1991-1995 m. gim.) dziudo pirmenybių I vietos laimėtojas.
2011 m. Lietuvos Respublikos vyresniųjų jaunučių (1996-1998 m. gim.) dziudo pirmenybių II vietos laimėtojas.
3. VAIVA DOMANSKYTĖ
2011 m. Lietuvos Respublikos jaunučių U15 (1997-1998 m. gim.) dziudo pirmenybių I vietos laimėtoja.
2011 m. XXIII Tarptautinio dziudo jaunių (1995 m. gim. ir jaun.) ir jaunučių (1997 m. gim. ir jaun.) turnyro, skirto Lietuvos karininko A. Juozapavičiaus atminimui, I vietos laimėtoja.
2011 m. Lietuvos jaunių (1995-1998 m. gim.) žaidynių finalinių dziudo varžybų II vietos laimėtoja.
2011 m. Lietuvos Respublikos vyresniųjų jaunučių (1996-1998 m. gim.) dziudo pirmenybių I vietos laimėtoja.
Daugkartinė tarptautinių turnyrų nugalėtoja ir prizininkė.
4. KLAUDIJUS AUKŠTUOLIS
2011 m. Lietuvos Respublikos jaunių U17 (1995-1996 m. gim.) dziudo pirmenybių III vietos laimėtojas.
2011 m. Lietuvos jaunių (1993-1996 m. gim.) sambo pirmenybių III vietos laimėtojas.
2011 m. Lietuvos Respublikos vyresniųjų jaunučių (1996-1998 m. gim.) dziudo pirmenybių III vietos laimėtojas.
5. INDRĖ SAKAITĖ
2011 m. Lietuvos jaunių (1993-1996 m. gim.) sambo pirmenybių I vietos laimėtoja.
2011 m. Europos jaunių ir jaunimo sambo imtynių čempionato (Čekija) III vietos laimėtoja.
6. LAURITA KUNAVIČIŪTĖ
2011 m. Lietuvos jaunių (1993-1996 m. gim.) sambo pirmenybių III vietos laimėtoja.
2011 m. Europos jaunių ir jaunimo sambo imtynių čempionato (Čekija) III vietos laimėtoja.
2011 m. Lietuvos jaunimo (1991-1994 m. gim.) sambo pirmenybių I vietos laimėtoja.
7. TATJANA VERŽBICKAJA
Lietuvos moterų futbolo rinktinės narė.
Lietuvos merginų U-19 futbolo rinktinės narė.
Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionato II vietos laimėtoja.
Lietuvos moterų futbolo I lygos čempionato I vietos laimėtoja.
Lietuvos merginų (1993 m. gim. ir jaun.) uždarų patalpų ir didžiojo futbolo čempionatų I vietos laimėtoja.
Pripažinta geriausia Lietuvos moterų futbolo I lygos gynėja.
8. RIMANTĖ KUNICKAITĖ
Lietuvos moterų futbolo rinktinės narė.
Lietuvos merginų U-19 futbolo rinktinės narė.
Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionato II vietos laimėtoja.
Lietuvos moterų futbolo I lygos čempionato I vietos laimėtoja.
Lietuvos merginų (1993 m. gim. ir jaun.) uždarų patalpų ir didžiojo futbolo čempionatų I vietos laimėtoja.
Pripažinta geriausia Lietuvos moterų futbolo A lygos sauge.
9. MARIUS MALINAUSKAS
Tarptautinio krepšinio turnyro (Čekija) III vietos laimėtojas.
Ukmergės rajono vyrų krepšinio komandos žaidėjas.
Lietuvos MKL čempionato rezultatyviausias komandos žaidėjas.
10. SIMONA ŠNIPAITYTĖ
Ukmergės rajono moterų krepšinio komandos žaidėja.
Lietuvos MKL čempionato geriausia komandos žaidėja.
JAUNUČIŲ GRUPĖ
1. UGNĖ ADAMAVIČIŪTĖ
2011 m. Lietuvos moterų futbolo I lygos 1 vietos laimėtoja.
2011 m. Lietuvos moterų futbolo A lygos 2 vietos laimėtoja.
Baltijos šalių moterų futbolo čempionate I vieta.
Lietuvos merginų U-17 rinktinės narė.
Lietuvos merginų (1993 m. gim. ir jaun.) uždarų patalpų ir didžiojo futbolo čempionatų I vietos laimėtoja.
2. JURGA JOGMINAITĖ
2011 m. Lietuvos moterų futbolo I lygos 1 vietos laimėtoja.
2011 m. Lietuvos moterų futbolo A lygos 2 vietos laimėtoja.
Baltijos šalių moterų futbolo čempionate I vieta.
Lietuvos merginų U-17 rinktinės narė.
Lietuvos merginų (1993 m. gim. ir jaun.) uždarų patalpų ir didžiojo futbolo čempionatų I vietos laimėtoja.
3. INGRIDA NEKRAŠAITĖ
Lietuvos merginų U-17 rinktinės narė.
Lietuvos merginų (1996 m. gim. ir jaun.) futbolo čempionato III vietos laimėtoja.
4. DEIVIDAS IVANAUSKAS
Tarptautinio krepšinio turnyro (Čekija) III vietos laimėtojas.
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionato varžybose rezultatyviausias komandos žaidėjas.
5. EIRŪNĖ GIBAVIČIŪTĖ
Nacionalinės moterų krepšinio lygos žaidėja.
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionato rezultatyviausia žaidėja.
Kandidatė į Lietuvos jaunučių merginų krepšinio rinktinę.
6. ERNESTAS SAKAS
2011 m. Lietuvos mokinių jaunučių (1997-1999 m. gim.) sambo pirmenybių I vietos laimėtojas
2011 m. Lietuvos Respublikos jaunučių moksleivių (1998- 2000 m. gim.) dziudo pirmenybių III vietos laimėtojas.
2011 m. Lietuvos vaikų (1998- 2001 m. gim.) sambo pirmenybių III vietos laimėtojas
7. MANTAS KLIMANTAVIČIUS
2011 m. Lietuvos mokinių jaunučių (1997-1999 m. gim.) sambo pirmenybių I vietos laimėtojas.
2011 m. Lietuvos Respublikos jaunučių moksleivių (1998-2000 m. gim.) dziudo pirmenybių III vietos laimėtojas.
2011 m. jaunučių tarptautinio dziudo turnyro (1997-1998 m. gim. ir 1999 m. gim. ir jaun.) „Vaikų pasaulis 2011“ I vietos laimėtojas.
2011 m. Lietuvos vaikų (1998-2001 m. gim.) sambo pirmenybių I vietos laimėtojas.
8. TITAS KRIKŠTAPONIS
2011 m. Lietuvos mokinių jaunučių (1997-1999 m. gim.) sambo pirmenybių II vietos laimėtojas.
2011 m. jaunučių tarptautinio dziudo turnyro (1997-1998 m. gim. ir 1999 m. gim. ir jaun.) „Vaikų pasaulis 2011“ III vietos laimėtojas.
2011 m. Lietuvos vaikų (1998-2001 m. gim.) sambo pirmenybių I vietos laimėtojas.
9. AIVARAS SIMONAITIS
2011 m. Lietuvos Respublikos jaunučių U15 (1997-1998 m. gim.) dziudo pirmenybių III vietos laimėtojas.
2011 m. Lietuvos mokinių jaunučių (1997-1999 m. gim.) sambo pirmenybių I vietos laimėtojas.
2011 m. jaunučių tarptautinio dziudo turnyro (1997-1998 m. gim. ir 1999 m. gim. ir jaun.) „Vaikų pasaulis 2011“ I vietos laimėtojas.
2011 m. Lietuvos Respublikos vyresniųjų jaunučių (1996-1998 m. gim.) dziudo pirmenybių III vietos laimėtojas.
10. UGNIUS PADOLSKIS
Lietuvos šachmatų čempionato III vietos laimėtojas.
Respublikinio šachmatų čempionato II vietos laimėtojas.
Respublikinio šachmatų turnyro, skirto A. Molevičiui atminti, II vietos laimėtojas.