Pradinis Sportas Kitas sportas Antrus metus – geriausieji

Antrus metus – geriausieji

2338
0

img_7660Penktadienį, spalio 14 d., Vilniuje vyko konkursas „Geriausias jaunasis policijos rėmėjas 2016”. Antrus metus iš eilės šio konkurso nugalėtojais tapo Ukmergės policijos komisariato atstovai – Lijana Petrikaitė ir Vakaris Kabošis.

Lijana Petrikaitė ir Vakaris Kabošis – Ukmergės rajono Siesikų gimnazijos vienuoliktokai. Dėl geriausio Ukmergės rajono policijos komisariato jaunojo policijos rėmėjo vardo kartu su trisdešimt bendraamžių jie varžėsi prieš savaitę vykusiame rajoniniame ture.

Finaliniame etape Vilniuje dalyvavo aštuonios poros jaunųjų policijos rėmėjų, atstovavusių Vilniaus miesto bei apskrities policijos komisariatus.

Konkurso dalyviai privalėjo įvykdyti penkias užduotis: sprendė testą, buvo vertinamas dėmesingums, taiklumas bei šaudymo gebėjimai, kaip reaguoja į situaciją buvo vertinama taktikos rungtyje, o kliūčių ruože – fizinis pasirengimas ir sportiškumas. Vertinimo komisija gyrė ukmergiškius, kurie labai gerai susidorojo su taktikos rungtimi. Jos metu buvo inscenizuotas įvykis – vertinimo komisijos nariai stebėjo, kaip jaunieji policijos rėmėmjai elgiasi viešoje vietoje pamatę du pažeidėjus.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad geriausių policijos rėmėjų vardas šiemet vėl atiteko Lijanai Petrikaitei ir Vakariui Kabošiui. Jaunuoliams finaliniam etapui pasiruošti padėjo bendruomenės pareigūnė Ingrida Dutkienė.

 Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia