Pradinis 112 Pranešimai Alaus bare – prekės su pasibaigusiu galiojimu

Alaus bare – prekės su pasibaigusiu galiojimu

1630
0
dsc08578
dsc08578
Gruodžio 15 d. Vilniaus apskrities VPK Ukmergės rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus bei Prevencijos poskyrio pareigūnai, turėdami išankstinės informacijos apie galimą prekybą kontrabandinėmis prekėmis, patikrino B.Sokolovienės individualiai įmonei priklausantį alaus barą. Patikrinimo metu buvo nustatyta įvairių administracinės teisės pažeidimų. Į pagalbą teko kviesti Maisto ir veterinarijos tarnybos bei Valstybinės mokesčių inspekcijos pareigūnus.

Policininkai pas barmenę I.F. (g. 1975 m.) rado 4 pakelius cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis. Fiziniams asmenims draudžiama prekyvietėse laikyti tabako gaminius ir alkoholinius gėrimus be lietuviškų banderolių. Todėl už šį pažeidimą barmenei gresia administracinė atsakomybė,  numatyta Administracinės teisės pažeidimų kodekso 163(2) straipsnyje „Akcizais apmokestinamų prekių laikymas gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką“.

Operatyviai atvykę Maisto ir veterinarijos tarnybos bei Mokesčių inspekcijos darbuotojai, su kuriais policijos pareigūnai bendradarbiauja vykdydami įvairias priemones, taip pat nustatė eilę pažeidimų. Maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai nustatė mažmeninės prekybos taisyklių pažeidimą, kadangi buvo rasta įvairių prekių, kurių galiojimo laikas jau pasibaigęs. Buvo išimta 48,5 l alaus, 8,5 l obuolių sidro, kilogramas traškučių bei kitokių prekių. Mokesčių inspekcijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl galimai padarytų buhalterinės apskaitos taisyklių pažeidimų.

Vilniaus apskrities VPK Ukmergė r. PK informacija

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia