Home Aktualijos Taujėnų gimnazijoje prasidėjo mokslo metai

Taujėnų gimnazijoje prasidėjo mokslo metai

2256
0

Rugsėjo 2-osios rytą prie Taujėnų gimnazijos vėl pakilo Trispalvė, skelbdama naujus mokslo metus, vėl skambėjo mokyklos daina ir skambutis, kviečiantis į pirmąjį susitikimą.

Malonius sveikinimo žodžius mokiniams, jų tėveliams, mokytojams tarė laikinai vykdanti direktoriaus pareigas Loreta Zdanienė. Susirinkusius pasveikino ir Taujėnų gimnazijos gerais rezultatais džiaugėsi svečiai Ukmergės rajono meras Rolandas Janickas, rajono savivaldybės tarybos narys, Taujėnų gimnazijos mokytojas Vidmantas Krikštaponis.

Taujėnų gimnazijos tarybos pirmininkė Irmina Žižienė pasveikino mokyklos bendruomenę ir įteikė pirmūnams pinigines premijas, kurias skyrė Taujėnų gimnazijos gabių vaikų rėmimo fondas, vadovaujamas Ramūno Auglio. Nemažas būrelis mokinių gavo apdovanojimus už gerą mokymąsi ir lankomumą praėjusiais mokslo metais. Visiems linkėta susikaupimo ir gražaus bendravimo, gerų mokymosi pasiekimų.

Nuskambėjus skambučiui abiturientai palydėjo pirmokus į klasę, kiti išsiskirstė į susitikimus su klasės auklėtojais. Po vasaros atostogų paaugusius mokinius mokykla pasitiko švari, jauki. Tikėkimės, kad išsakyti linkėjimai išsipildys ir visiems šie mokslo metai bus sėkmingi.

Mokytoja Milda Titenytė

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here