Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga 4 dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti apie plaukų slinkimą

4 dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti apie plaukų slinkimą

487
0

Plaukų slinkimas – itin nemaloni problema, su kuria susiduria daugelis. Visgi, kartais jis būna trumpalaikis, o kartais tampa nuolatiniu palydovu. Su šia problema daug dažniau susiduria vyrai. Plaukų slinkimas pasireiškia skirtingais būdais ir dėl labai įvairių priežasčių. Taigi norint sau padėti, itin svarbu išsiaiškinti kodėl taip nutiko. Kita vertus, pagelbėti gali ir tinkama plaukų priežiūra. Divari.lt siūlo platų šampūnų pasirinkimą – belieka apsižvalgyti. Visgi, sugrįžkime prie 5 dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie plaukų slinkimą.

Plaukai slenka kasdien

Net ir visiškai sveiko žmogaus plaukai slenka kasdien. Be abejo, dauguma iš mūsų to nė nepastebi. Per dieną išslenka iki 100 plaukų. Tai yra natūrali folikulo fazė, todėl išsigąsti nereikėtų. Būtent slinkimas leidžia augti naujiems plaukams. Žinoma, tai normalu tol, kol nepradeda varginti. Jeigu plaukus nuolat traukiate kuokštais – tikėtina, kad susidūrėte su rimtesne problema. Tokiu atveju, vertėtų kreiptis į gydytojus.

Plaukų slinkimo priežastys

Plaukai slenka dėl itin įvairių priežasčių. Kartais tai lemia netinkama jų priežiūra, dažymas, perteklinis formavimas. Plaukų slinkimą taip pat gali paskatinti stresas, genetika, hormoniniai pokyčiai. Visgi, norint sustabdyti šią problemą, itin svarbu išsiaiškinti tikslią jos priežastį. Jeigu patiems tai padaryti sudėtinga, nepamirškite kreiptis į specialistus.

Plaukų slinkimo formos

Įvairiems žmonėms pasireiškia skirtingos plaukų slinkimo formos. Kartais susiduriama su išretėjimu viršugalvyje arba plikais galvos plotais. Kita vertus, neretai pasitaiko ir itin staigus slinkimas, kurį dažniausiai sukelia stresas. Dalis asmenų taip pat susiduria su ant skalpo išplitusiais pleiskanų plotais. Tai gali nulemti stiprų plaukų slinkimą. Tokiu atveju, vertėtų susirūpinti, mat Jums gali būti įtariamas grybelis.  

Plaukų slinkimo gydymas

Norint sustabdyti plaukų slinkimą, svarbu išsiaiškinti tai sukėlusią priežastį. Kita vertus, pagelbėti gali ir tinkama skalpo priežiūra. Taigi pravartu išsirinkti kokybiškus ir specifiškai slenkantiems plaukams tinkamus produktus. Be abejo, taip pat atsižvelkite į jų sudėtį. Kita vertus, su plaukais kasdienybėje reikėtų elgtis kuo įmanoma švelniau. Be to, svarbu, jog laikytumėtės subalansuotos mitybos. Dauguma specialistų taip pat rekomenduoja mesti rūkyti. Kitu atveju, problema gali tik paūmėti. Visgi, jeigu pastebite, kad savarankiškai susitvarkyti nepavyksta, neatidėliokite ir kreipkitės į gydytoją. Gali būti, jog susidūrėte su gerokai rimtesne problema, todėl svarbu išsiaiškinti jos priežastis. Kitu atveju, susitvarkyti su plaukų slinkimu greičiausiai bus itin sudėtinga.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia