Pradinis Sportas Kitas sportas 20 PERGALĖ: įveikta Akmenė

20 PERGALĖ: įveikta Akmenė

2118
0

Besibaigiančiame RKL reguliariajame sezone „Olimpas“ sužaidė paskutines namų rungtynes. Prieš atkrintamąsias su žiūrovais atsisveikinta pergalingai – Akmenės „Cementas“ įveikti rezultatu 94:68.

Pirmoje rungtynių pusėje dominavo puolimas. Abi komandos atakavo sėkmingai, o labiausiai „Olimpo“ krepšininkus į neviltį varė taiklūs varžovų tolimi šūviai. Per dvidešimt minučių Akmenės krepšininkai pataikė aštuonis tritaškius ir pirmavo minimaliu rezultatu 45:44.

Po didžiosios pertraukos ukmergiškiai išėjo susikaupę ir varžovus pasiuntė į tokį nokdauną, po kurio atsitiesti jie nebesugebėjo. Trečiame kėlinyje „Olimpas“ laimėjo atkarpą net 28:0. Atitrūkus trisdešimčia taškų olimpiečių treneris Paulius Šermukšnis gavo progą į aikštę išleisti visus jaunuosius ukmergiškius. Visi rungtynėse registruoti krepšininkai pelnė taškus. Savo taškų kraitį RKL atidarė ir Mantas Sviridovas.

Tai buvo jau dvidešimtoji Ukmerės „Olimpo“ pergalė. Iki reguliariojo sezono pabaigos liko dvi rungtynės. Išvykoje susigrumsime su Tauragės bei Vilniaus VKC ekipomis.

Daugiausia taškų „Olimpo“ gretose pelnė Eduard Rogačiov – 24, Paulius Joneliūnas – 13 ir Edvinas Lebeckas – 11.