Pradinis Kultūra Renginiai XVIII Nacionalinis mokinių Č.Kudabos konkursas

XVIII Nacionalinis mokinių Č.Kudabos konkursas

2612
0

Dar vienas pavasaris. Jau aštuonioliktas ir paskutinis edukologijos universitete. Balandžio 14 dieną čia vyko XVIII nacionalinis mokinių Č.Kudabos konkursas, kuriame mūsų rajonui atstovavo Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos IVc mokinė Gabija Sakalauskaitė, IIIb mokinė Aistė Šmigelskaitė, 1b mokinė Aistė Kisieliūtė, (mokytoja Dalia Vaičiūnienė), Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijos 1b klasės mokinys Pijus Brazinskas (mokytoja Daiva Prokapienė), Ukmergės rajono Želvos gimnazijos I klasės mokinys Rokas Kalesnykas, II klasės mokinė Gabija Augustinaitė, Ukmergės „Šilo“ pagrindinės mokyklos 7 klasės mokinė Gerda Kapočiūtė, 6 klasės mokinė Eigilė Lipinskaitė, 8 klasės mokinė Živilė Talutytė, (mokytoja Justina Kuodienė).

Šis nacionalinis mokinių Č. Kudabos geografijos konkursas, skirtas geografijos ir žymaus Lietuvos geografo Česlovo Kudabos gamtosauginių idėjų populiarinimui, kūrybiškumo ir meilės gimtajam kraštui ugdymui bei neformaliojo šveitimo turtinimui.

Tai pats masiškiausias moksleiviškas renginys Lietuvoje, sutraukiantis didelį būrį smalsių jaunųjų geografijos gerbėjų. Tikrai turime kuo didžiuotis ir mes. Iš jau minėtų mokinių, net 4 gimnazistai yra dalyvavę ir LRT studijos žaidime ,,Tūkstantmečio vaikai“. Aistės Šmigelskaitės darbas, skirtas ,,Atkurtai Lietuvai 100“, papuošė Č.Kudabos konkursą. Tikimės, kad ateityje šie mokiniai garsins mūsų rajoną ne tik Respublikoje, bet ir visame pasaulyje.

Ukmergės rajono geografijos metodinio būrelio pirmininkė Daiva Prokapienė

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia