Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Vyriškos pižamos – kodėl nedaug vyrų jas dėvi?

Vyriškos pižamos – kodėl nedaug vyrų jas dėvi?

669
0

Gana stereotipiška yra manyti, jog vyrai su mada prasilenkia. Laikams keičiantis vis daugiau ir daugiau vyrų domisi patogiais, kokybiškais ir stilingais rūbais. O apatinis trikotažas vyrams, panašu, jog yra nemažiau svarbi aprangos detalė negu moterims, ypatingai, jeigu kalbame apie tuos vyrus, kuriems komfortas yra svarbus kriterijus renkantis aprangą. Na, o, tiesą pasakius, kam nepatinka komfortas?  Kad ir kaip bebūtų, pižamos didžiosios daugumos vyrų spintose, deja, nevyrauja. Pasiaiškinkime kodėl!

Išaugtas įprotis?

Pižama yra turbūt vienas iš tų vaikystės atributų, kurių arba pasigendame arba apie kuriuos  pamirštame. Šiaip ar taip, vyrai yra dažniau linkę pamiršti negu pasigesti. Laikui bėgant, daugumos vyrų rutinoje šio atributo nebelieka iš viso. Nuo to, žinoma, kenčia ir prekių asortimentas, kadangi paklausa, palyginti, yra maža – nėra poreikio bei netgi galimybės siūlyti skirtingus dizainus, medžiagas, ir stilius. Taip pat nuo to kenčia ir kaina, kurią sumokame už vyrišką pižamą. Mažesnė paklausa – didesnė kaina.

Tad, kyla klausimas, kaip vyriškosios lyties atstovai “išauga” pižamas ir jų nusprendžia nebedėvėti?  Viena iš priežasčių, dėl kurios vyrai teigia, jog nebenori dėvėti pižamų yra per didelė šiluma ir diskomfortas. Su šia priežastimi yra dvi problemos. Viena yra tai, jog įsivaizduodami vyriškas pižamas, susimąstome tik apie žiemines pižamas, kurių audinys yra storas. O susimąstome dėl to, nes šios vyriškos pižamos yra bene pačios populiariausios vyrų apatinio trikotažo rinkoje. Kita yra tai, jog dažniausiai renkamės tik tai, kas atrodo patrauklu arba pigiausia, todėl išsirenkame tokias medžiagas, kurios odai neleidžia kvėpuoti ir yra nemalonios dėvėti. Beje, pasak daugelio vyrų, pižamos yra pernelyg moteriška aprangos detalė. Šiuo atveju, laikymasis panašių stereotipų atbaido vyriškosios lyties atstovus rinktis deramą naktinę aprangą nepaisant įvairių dizainerių ir prekės ženklų pastangų patraukti vyrų dėmesį siūlant būtent vyrams modeliuotas pižamas.

Sulaužykime stereotipus kartu!

Pats pasakymas, jog vyrai nedėvi pižamų, iš dalies, yra stereotipas. Negalime ignoruoti, dalies vyrų, kurie su malonumu tai daro. Iš kitos pusės, reikia nepamiršti, jog nemažai vyriškosios lyties atstovų jau turi šį bei tą savo spintose. Laužyti standartus galime įvairiai nepaisant nuomonių ir statistikos.

Štai, kad ir vasarinės pižamos gali būti naujas atradimas kiekvienam vyrui. Vasarinių pižamų komplektai susidaro iš plono audinio šortų bei marškinėlių, kurie puikiai tinka šiltomis vasaros naktimis. Pižamas galima rinktis pagal kiekvieno stilių ir charakterį. Esate linkę dėvėti sportinio stiliaus aprangą? Tuomet jums puikiai tiktų sportiško, kasdienio stiliaus pižama. Mėgstate atrodyti bei jaustis klasiškai ar netgi puošniai? Galite rinktis iš klasikinių susagstomų pižamų vyrams.

Pižamos – ne tik miegui!

Galiausiai, reiktų pastebėti, jog nėra jokios rašytos taisyklės kada, kaip ir kur dera dėvėti pižamą. Žinoma, pižama pirmiausia yra miego garderobas ir nėra populiariausias pasirinkimas einant į miestą. Tačiau su vyriškomis pižamomis yra šiokia tokia išimtis. Jos ne visuomet išsiskiria iš kitų kasdienių vyriškų apdarų, tad su tinkama, neišsiskiriančia pižama be jokios sąžinės graužaties galite dalyvauti virtualiose konferencijose, patikrinti pašto dėžutę, pusryčiauti, skaityti ir veikti tai, kas jums patinka namuose.

Renkantis nuoširdžiai bei atkakliai pižama gali tapti dar vienu džiuginančiu dienos ritualu nesvarbu, ar esate vyras, ar moteris. Pasinaudokite proga, jog vasara jau čia pat ir atnaujinkite savo spintą su lengvo, vėsinančio ir švelnaus audinio pižama!

https://www.trauzai.lt/

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia