Pradinis Sportas Kitas sportas Vyko atviras Lietuvos jaunučių (U-16) ir jaunių (U-18) dziudo čempionatas

Vyko atviras Lietuvos jaunučių (U-16) ir jaunių (U-18) dziudo čempionatas

1945
0
Sporto mokytojai A. Sakas E. Simonaitis I. Lobinas M. Klimantavičius

2016 m. sausio 22-23 d. Kėdainiuose vyko atviras Lietuvos jaunučių (U-16) ir jaunių (U-18) dziudo čempionatas. Šiuose čempionatuose dalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos, taip pat svečiai iš Latvijos su jaunių ir jaunučių rinktinių nariais.

Ukmergės sporto centrui jaunučių (U-16) grupėje atstovavo 4 sportininkai.
III vietą iškovojo Austėja Šidlauskaitė (48 kg.). Pralaimėjusi kovą dėl 3 vietos Akvilė Mulevičiūtė (52 kg.) liko penkta. Septinta vieta atiteko Eitvidui Paslauskui (42 kg.). Ukmergės sporto centrui jaunių grupėje atstovavo 6 sportininkai. Nugalėję Latvijos sportininkus finalinėje kovoje: I vietą iškovojo Ignas Lobinas (55 kg.), Mantas Klimantavičius (60 kg.). Pralaimėjęs kovą dėl 3 vietos Tautvydas Vilčinskas (55 kg.) liko penktas. Šiuos sportininkus treniruoja dziudo skyriaus sporto mokytojai Artūras Sakas ir Eugenijus Simonaitis.