Pradinis Sportas Kitas sportas Vilniuje pasiektos pergalės

1671
0
IMAG0850

IMAG0850

Vilniuje vykusiame Atvirame Lietuvos kikbokso čempionate kovojo virš 300 sportininkų iš 10 valstybių. Sporto klubą „Vilkas“ atstovavo 12 sportininkų, kurie, klubo trenerio Vadim Zelev nuomone, sėkmingai pasirodė čempionate.

Pernai metų Europos čempionato prizininkas Eimantas Stašaitis čempionate užtikrintai nugalėjo visus priešininkus ir iškovojo aukso medalį. Čempionu tapo ir Lukas Jablonskas, pelnęs ir geriausio kovotojo jaunimo grupėje titulą. Jaunasis sportininkas visas pergales laimėjo įtikinamai, jo varžovai patekdavo į nokdauną arba kova būdavo baigiama anksčiau laiko. Pastovūs Lietuvos rinktinės kandidatai – Lukas Gurdišas, Mantas Bareišis (pusfinalyje nugalėjo Europos čempionato prizininką), Artūras Bakirovas (dėl traumos negalėjo kovoti finale), Gvidas Granickas, Arvydas Kryževičius (kovojęs stipriausiame pogrupyje) iškovojo sidabro medalius. Aleksandras Veržbickij ir Paulius Ramanauskas pasipuošė bronzos medaliais.

IMAG0859

V. Zelev nuomone, tai pats stipriausiais Lietuvos kikbokso čempionatas per paskutinius penkis metus. Ukmergiškiai jame pasirodė gerai – šiais metais labai stipriai patobulėjo ir parodė aukštą lygį, kurį vertina ne tik žiūrovai, bet ir iš kitų šalių atvykę specialistai.

Klubo „Vilkas“ sportininkų kovo 12 d. laukia atviro ringo varžybos Jonavoje. Šiame turnyre kovos klubo naujokai.