Pradinis Sportas Kitas sportas „Vilko“ pergalės Lietuvos čempionate Ukmergėje

„Vilko“ pergalės Lietuvos čempionate Ukmergėje

2512
0

Ukmergėje, Sporto centro stadione surengtas jaunių ir jaunučių Atviras Lietuvos čempionatas. Jame dvi dienas 70 8 – 14 metų kovotojų iš Baltarusijos, Rusijos (Kaliningrado srities) ir Lietuvos varžėsi pagal WAKO kikbokso tradicines K1 ir KL (kick light) taisykles.

KL (kick light) taisyklės numato kovą, kurioje nėra stiprių smūgių, kurie kenktų kovotojui. Šioje kovoje daugiausia demonstruojama technika, leidžiamas tik lengvas kontaktas. Dėl to šios kovos greitai išpopuliarėjo visame pasaulyje. Šios kovos Lietuvoje atsirado prieš pusantrų metų ir sparčiai populiarėja. Tarp vaikų šalyje jos organizuojamos antrą kartą.

Ukmergės sporto klubą „Vilkas“ atstovavo keturi kovotojai, dalyvavę varžybose pagal K1 ir KL taisykles. Klubo treneris Vadim Zelev džiaugėsi klubo kovotoju, visus metus rodžiusiu stabilius rezultatus. Tai du kartus šalies čempionu, pagal KL ir pagal K1 taisykles, tapęs Modestas Grigas. V. Zelev šį sportininką pavadino 2016 metų klubo atradimu.

Jauniausias klubo kovotojas – 9 metų Lukas Mingaila taip pat kovojo dvejose rungtyse. K1 kovose jis iškovojo bronzos medalį, KL kovų finale nusileido klaipėdiečiui ir tapo vicečempionu – iškovojo sidabro medalį. Jaunas kovotojas, klubą „Vilkas“ lankantis tik nuo rugsėjo mėnesio, Romanas Jurevičius pagal KL tapo Lietuvos čempionu, pagal K1 iškovojo bronzos medalį. Martynas Vėbra KL kovose iškovojo antrą vietą ir pasipuošė sidabro medaliu.

Sekantis didelis turnyras, kuriam ruošiasi visas „Vilko“ klubas – vasario mėnesį įvyksiantis 2017 metų suaugusiųjų ir jaunimo atviras Lietuvos čempionatas.