Pradinis Švietimas Vidiškių mokykla 2016-iuosius pradėjo prasminga draugystės ir bendrystės švente

Vidiškių mokykla 2016-iuosius pradėjo prasminga draugystės ir bendrystės švente

1770
0
IMG 0159

IMG 0159

2016-uosius, paskelbtus Vietos bendruomenių metais,  Vidiškių mokykla metuspradėjo prasminga draugystės ir bendrystės švente.

Kad praskaidrintų kasdienybę daina, šokiais ir nuoširdžiu bendravimu sausio 22 dieną į Vidiškių pagrindinėje mokykloje organizuojamą draugystės šventę sugužėjo trys Vidiškių seniūnijos  bendruomenės: Rečionių bendruomenė ir jos pirmininkė Rita Čižiūnienė, Šventupės bendruomenė ir jos pirmininkas Vytautas Marčauskas, Vidiškių miestelio bendruomenė ir jos pirmininkas Virgilijus Jankauskas ir Vidiškių pagrindinės mokyklos kolektyvas. Renginį pradėjusi mokyklos direktorė Laimutė Strelčiūnienė džiaugėsi, kad kasdieninių darbų sūkury lenktyniaudami su savimi ir laiku, gebame sustoti ir pasidžiaugti tiesiog buvimu drauge. Juk tai ir yra tikroji žmogaus gyvenimo prasmė: išdalyti save, atiduoti šilumą, džiaugsmą, meilę, mintis ir visa, ką turi, – atiduoti kitiems. Vidiškių seniūnas Virgilijus Štaras kvietė būti kartu, veikti kartu, kurti kartu, laimėti ir pralaimėti kartu, augti kartu, nes mūsų jėga – vienybėje ir bendrystėje, kai mūsų daug – tai ir mintys gilesnės, ir darbai prasmingesni, ir talentai didesni.

IMG 0160

Visą vakarą susirinkusieji dalinosi prasmingomis mintimis apie draugystę, prisiminė gražias akimirkas, patirtas kartu, aidėjo skambios dainos, ilgesingi romansai, netrūko juoko ir susitikimo džiaugsmo. Šventės dalyvius linksmino Želvos armonikierių ansamblis bei liaudiškos muzikos kapela ,,Želvelė“. Visi liko sužavėti  pasiklausę Juozo Vasiliausko armonikierių griežiamų melodijų. Kiekviena bendruomenė pažadėjo, kad tokių šiltų susibūrimų ateityje tik daugės.

Vidiškių pagr. mokyklos informacija

IMG 0171

IMG 0235

IMG 0186

IMG 0191

 

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia