Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Veido kremų nuo raukšlių išskirtinumai

Veido kremų nuo raukšlių išskirtinumai

569
0

Kaip ir bet kokį medicininį ar estetinį gaminį, prieš pradėdami jį naudoti, turime pasitarti ir pasidomėti ar jis mums tinkamas. Taip ir su kremais veidui nuo raukšlių.

Šiame įraše sužinosite, kas yra kremai nuo raukšlių ir kokia jų sudėtis, koks jų poveikis ir idealus laikas pradėti juos naudoti, taip pat pateiksime keletą specifinių sprendimų.

Įprasti kremų nuo raukšlių ingredientai

Vien tik drėkinimas gali pagerinti jūsų odos išvaizdą. Kremas putlina odą, todėl linijos ir raukšlės tampa mažiau matomos kurį laiką. Drėkikliai – tai losjonai, kremai, geliai ir serumai, pagaminti iš vandens, aliejų ir kitų ingredientų, tokių kaip baltymai, vaškai, glicerinas, laktatas ir karbamidas.

Retinoidai. Šis terminas vartojamas vitamino A junginiams, tokiems kaip retinolis ir retinoinė rūgštis. Šie ingredientai jau seniai naudojami lokaliai, siekiant padėti atkurti saulės pažeistą odą ir sumažinti smulkias linijas bei raukšles.

Vitaminas C (askorbo rūgštis). Vitaminas C yra stiprus antioksidantas, o tai reiškia, kad jis apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų – nestabilių deguonies molekulių, kurios ardo odos ląsteles ir sukelia raukšles.

Hidroksi rūgštys – jos naudojamos negyvoms odos ląstelėms pašalinti (šveitimui). Reguliariai naudojant AHA produktą, jūsų oda paruošiama geriau įsisavinti kitus produktus ir skatinamas glotnios, tolygiai pigmentuotos naujos odos augimas.

Kaina

Kaina neturi ryšio su efektyvumu. Brangesnis kremas nuo raukšlių gali būti ne veiksmingesnis už pigesnį produktą.

Keli ingredientai

Produktas su dviem ar trimis veikliosiomis medžiagomis nebūtinai yra efektyvesnis už produktą, kuriame yra tik viena iš jų. Be to, kelių raukšlių mažinimo priemonių naudojimas vienu metu gali sudirginti odą, o ne turėti naudos.

Kasdienis naudojimas

Kremą nuo raukšlių turėsite naudoti vieną arba du kartus per dieną keletą savaičių, kol pastebėsite pagerėjimą. Nustojus naudoti produktą, jūsų oda greičiausiai grįš į savo pirminę išvaizdą.

Šalutiniai poveikiai

Būtinai perskaitykite ir laikykitės gaminio instrukcijų, kad sumažintumėte šalutinį poveikį. Gali padėti pasirinkti produktus, kurie nesukelia alerginių reakcijų (hipoalerginių) arba aknės (nekomedogeninių).

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia