Vandeniu ir oru varomas automobilis

  1825
  0

  oromaqsina Brangstant degalams, daugelis tikrai pasvajoja apie automobilį varomą vandeniu, o gal tik oru.  Japonijoje jau sklando gandai, apie tokio automobilių sukūrimą. Japonijos kompanija „Genepax” gali būti pirma, kuriai tai pavyks. Jos pagamintas prototipas varomas tik vandeniu ir oru.

  {youtube}Jivb7lupDNU{/youtube}

  Bagažo skyriuje sumontuota 300W galios energijos generavimo sistema

  Naujoji sistema „Water Energy System (WES)” generuoja energiją tiekdama orą ir vandenį į specialų membraninių elektrodų įrenginį (Membrane Electrode Assembly (MEA)). Įrenginio pagrindas – medžiaga, galinti cheminiu būdu skaidyti vandenį į vandenilį ir deguonį.

  „Genepax” kol kas neatskleidžia savo naujosios technologijos smulkmenų, bet užsimena, kad nors sistema sukurta dabartinių technologijų pagrindu, ji galės kurą iš vandens gaminti efektyviau nei naudojant bet kurį kitą egzistuojantį metodą. Be to, vandenilio gamybai nereikalingas gryninimo įrenginys, aukšto slėgio rezervuaras ar kiti papildomi katalizatoriai.

  Vykusios konferencijos metu „Genepax” pristatė 120W ir 300 W kuro elementus, veikiančius pagal naująjį principą. Ateity planuojama pagaminti 1 kW galios įrenginio prototipą. Šiuo metu tik vandeniu maitinamo variklio gamyba kainuoja apie (US$18522), tačiau gamintojas tikisi kainą sumažinti iki 4600$.

  Atsakyti:

  Prašome įrašyti komentarą
  Prašome įvesti vardą čia