Vaikus sužavėjo policininkų šuo

  1152
  0

  “Laimės, sveikatos, būti stipriems, sulaikyti visus nusikaltėlius, mylėti…”, – tokie vaikų palinkėjimai Ukmergės policininkams skambėjo vakar vykusioje šventėje “Draugauk su policija”. Pareigūnai kartu su vaikais paminėjo profesinę šventę – Angelų sargų dieną.

  Šventė vyko Ukmergės miesto stadione. Ją vedė Nepilnamečių reikalų grupės specialistė Ingrida Juzėnienė. Didžiausia dalis į renginį atėjusių vaikų – tai Vaikų globos namų auklėtinai ir policiją dominantys vaikai. Nuotaikingas pop grupių “Garsiukai” ir “Gars’kodas” pasirodymas, padėjo visiems atsipalaiduoti ir pašokti, susikibus rankomis į ratelius. Vaikai tikino žinantys, jog gatvėje pirmasis į pagalbą atskubės patrulis Amsis, tad nekantriai laukė jo atvykimo. Vaikų pamiltas šuo į šventę atvažiavo kartu su viršininko pavaduotoju Aidu Dutkumi. Jiedu pasveikinošventės dalyvius ir pakvietė visus pasinaudoti galimybe – iš pareigūnų lūpų sužinoti kuo daugiau apie jų darbą.

  Bene didžiausio susidomėjimo sulaukė Lietuvos policijos kriminalinių tyrimų centro kinologas Alvydas Molis ir jo auklėtinis belgų aviganis Tippuri. Pasak kinologo, šuo atliko paprastus veiksmus, paklusniai vykdė visas komandas. Kiek sudėtingesnė užduotis buvo surasti paslėptus daiktus. Pareigūnai pademonstravo kaip šuo sulaiko nusikaltėlį, kaip ieško pasislėpusio žmogaus. Po pasirodymo daugelis panoro įsiamžinti su šunimi Tippuri.

  Vėliau grupelės vaikų būriavosi prie kriminalinės ir viešosios policijos stendų, kiti su pareigūnais kalbėjosi apie saugų ir drausmingą elgesį gatvėje. Daugelis panoro pasižiūrėti, kaip atliekamas prevencinis daiktų žymėjimas, nešė savo mobiliuosius telefonus. Bene smagiausia atrakcija tapo pasivažinėjimas tarnybiniu automobiliu, galimybė keletą žodžių pasakyti per garsiakalbį ar įjungti švyturėlius…

  Vaikai dalyvavo viktorinose, sprendė kryžiažodžius, piešė geriausią policininko draugą. Daugelis įsivaizdavo, kad policininko draugas turėtų būti šuo arba katinas. Tačiau buvo ir itin originalių piešinių. Viena mergaičiukė nupiešė kiškį,  nes manė, kad policininkas yra toks pats geras, o berniukas pavaizdavo virėją. “Policininkas turi būti visada pavalgęs ir stiprus”, – paaiškino jis.

  Savo palinkėjimus policininkams vaikai rašė ir ant lapukų, kuriuos dėjo į dėžutę. Vaikų mintys ir linkėjimai pareigūnams bus perduoti Policijos dienos minėjimo metu.

  Baigiamasis šventės akcentas – UAB “Ukmergės duona” padovanoti trys pyragai. Prieš pradėdami smaguriauti dalyviai suspėjo perskaityti ant jų užrašytus žodžius: ginti, saugoti, padėti.

   

  Vilniaus apskrities VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

  {youtube}e4hik4WuqSY{/youtube}

  Jei nematote video, spauskite ČIA.

  polic_diena_006

  polic_diena_003

  polic_diena_007

  polic_diena_008

  polic_diena_011

  polic_diena_013

  polic_diena_015

  polic_diena_016

  polic_diena_017

  polic_diena_018

  polic_diena_020

  vilkmerge.lt nuotr.

  Atsakyti:

  Prašome įrašyti komentarą
  Prašome įvesti vardą čia