Vagys nesnaudžia

  1186
  0

  Rugsėjo 29 dieną, apie 7.30 val. T.V., (gim. 1982 m.), gyvenantis sodų bendrijoje „Šilas“, pastebėjo, kad yra praviros automobilio AUDI 100 AVANT, stovėjusio prie namo, keleivio pusės durelės. Iš vidaus buvo pagrobtas automobilinis CD grotuvas JVC. Preliminari materialinė žala – 400 litų.

  Apie  8.30 val. V.K., (gim. 1977 m.), gyvenantis  Vilniaus g., pastebėjo, kad išdaužti automobilių „RENAULT ESPACE“ ir  „FORD MONDEO, stovėjusių Vilniaus g. prie 94 a namo, keleivių pusės durelių stiklai. Iš vidaus pagrobti automobiliniai CD grotuvai „CLARION BD 269 RMP ir JVC KD-G 342. Preliminari materialinė žala – 518 litų.

  Apie  16 val. nepažįstamas vyras juodos spalvos automobiliu atvažiavo į G.G., gimusios 1946 m., gyv. Juodausių kaime,  kiemą. Jis pasiūlė pigiau nusipirkti cigarečių. Moteris padavė 500 Lt.  Vyras išėmė iš bagažinės dėžę, kurią buvo apgaubęs G. G. duotu užtiesalu,  įmetė į aviečių krūmus, o pats išvažiavo. Praplėšus dėžę moteris suprato, kad ją apgavo, kadangi dėžėje cigarečių nebuvo. Padaryta – 500 litų žala.

  Per  parą užregistruota pranešimų –16;

  išvykta į šeimyninius ginčus – 5;

  užregistruota techninių eismo įvykių – 0;

  sulaikyta neblaivių vairuotojų – 1;

  priimta pareiškimų – 4.

  Išaiškinta administracinės teisės pažeidimų – 7,

  iš jų:

  viešosios tvarkos pažeidimų –2 ;

  alkoholio vartojimas arba girto pasirodymas viešoje vietoje – 0;

  sulaikyta už administracinės teisės pažeidimus -1 ;

  atsisakyta pradėti ikiteisminius tyrimus-1;

  nubausta už KET pažeidimus – 5.

  Rugsėjo 30 dieną, E. K., (gim.1992 m.)  ir E. P. prie Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sumušė 4 nepažįstami vaikinai. Dėl sužalojimo gydosi ambulatoriškai.

  Iš automagistralėje Vilnius – Panevėžys 72.4 km. esančios automobilių stovėjimo aikštelės buvo pavogta savos gamybos priekaba, kuri priklauso A. B. D., gyvenančiam Karališkių kaime.  Padaryta 1500 litų materialinė žala.

  Užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad rugsėjo 23 dieną medžiotojų būrelio ” Girelė” medžiotojai Šešuolių kaime, netoli miško, sulaikė pilietį V. M., (gim. 1987 m.) ir rado nušautą stirną. V. M. nurodė, kad stirną nušovė pilietis S. B.

  Užregistruotas L. K., (gim. 1991 m.), gyv. Jaunimo g., Ukmergėje, pareiškimas.  Rugsėjo 21 dieną, apie 10.40 val. parduotuvėje „ Maxima“, esančioje Antakalnio g. 67, Ukmergėje, jis ant staliuko paliko piniginę, kurioje buvo 400 litų. Sugrįžęs piniginės neberado. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

  Ukmergės RPK gautas pilietės D. B. (gim. 1978 m.) , gyvenančios Basanavičiaus g. , pareiškimas apie tai, kad apie 13.20 val. moteris pastebėjo nulaužtą rūsio sandeliuko durų spyną. Viduje pasigedo laminuotų grindų bei akumuliatorinio pjūklo. Preliminari materialinė žala – 147 Lt.

  Į policiją kreipėsi V. G., (gim. 1983 m.), gyvenanti  Ukmergėje. Ji pranešė, kad naktį iš rugsėjo 28 į 29 dieną jos sugyventinis ir vaiko tėvas A. T., (gim. 1972 m.),  namuose sumušė mažametę dukrą L. G., (gim. 2009-02-21), padarydamas jai kraujosrūvas veide. L. G. po medikų apžiūros išleista į namus.

  Per  parą užregistruota pranešimų – 11;

  išvykta į šeimyninius ginčus – 3;

  užregistruota techninių eismo įvykių – 0;

  sulaikyta neblaivių vairuotojų – 0;

  priimta pareiškimų – 3.

  Išaiškinta administracinės teisės pažeidimų – 8,

  iš jų:

  viešosios tvarkos pažeidimų –0 ;

  alkoholio vartojimas arba girto pasirodymas viešoje vietoje – 0;

  sulaikyta už administracinės teisės pažeidimus -0 ;

  atsisakyta pradėti ikiteisminius tyrimus-7;

  nubausta už KET pažeidimus – 8.

  Vilniaus apskrities VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

  Atsakyti:

  Prašome įrašyti komentarą
  Prašome įvesti vardą čia