Pradinis Verslas Verslo naujienos Uždrausta realizuoti nekokybišką cinamoną

Uždrausta realizuoti nekokybišką cinamoną

1923
0
cinamonas

cinamonas

Kauno valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba uždraudė realizuoti cinamono miltelius „Tasty Home“ (kilmės šalis – Vietnamas, geriausi iki 2016 12 13, išfasuoti po 50 g, fasuotojas – UAB UAB „Pajuva“, Rėklių g. 1A, Panevėžys), nes reikalavimų neatitiko jų kokybė.

Produkto mėginiai jusliniam ir mikrobiologiniam ištyrimui atrinkti gavus vartotojo nusiskundimą dėl prekybos centre įsigytų įtartinos kokybės cinamono miltelių. Juslinio tyrimo metu nustatyta, kad produkto kvapas priplėkęs, primenantis pelėsius, o mikrobiologinio tyrimo metu nustatytas pelėsinių grybų kiekis didesnis, nei buvo deklaruotas gamintojo.

Patikrinus cinamoną išfasavusią UAB „Pajuva“, nustatyta, kad įmonė neatliko šios produkto siuntos privalomų savikontrolės tyrimų. Sandėlyje saugomą cinamono siuntos likutį (6 967 kg) uždrausta realizuoti, be to nurodyta iš prekybos centrų surinkti jau išplatintus šios partijos prieskonius.

Vartotojai, įsigiję nekokybiško, maistui netinkamo malto cinamono „Tasty Home“, gali grąžinti jį pardavėjams ir, pateikę pirkimo čekį, atgauti sumokėtus pinigus.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba apie pelėsiais užterštą maltą cinamoną „Tasty Home“, importuotą iš Vietnamo, pranešė Europos Komisijai Skubiųjų pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema (RASFF).

vmvt.lt

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia