Kovo 28-29 dienos įvykių suvestinė

  1150
  0

  plaf

  Kovo 28 dieną, apie 10 val., Ukmergės miesto gyventojas  R. G. (g. 1957 m.) rado apvogtas jam priklausančias patalpas, esančias Ukmergėje. R.G. pasigedo suvirinimo įrangos bei įvairių elektros įrankių. Žala – 7350 Lt.  

  Kovo 29 dieną, apie 16.20 val., prie Deltuvos g. 12-to namo, Ukmergėje, iš už nugaros prie S. Č (gim. 1935 m.) pribėgęs jaunuolis atėmė iš jos rankinę. Netikėtai užpulta S. Č. griuvo, jai sulūžo ranka. Dėl kairės rankos lūžio moteris paguldyta į Ukmergės ligoninės traumatologijos skyrių. Pagrobtoje rankinėje buvo buto raktai, piniginė, 90 litų, tremtinės pažymėjimas, įvairių parduotuvių nuolaidų kortelės. Dėl plėšimo S. Č. padaryta 260 litų materialinė žala.  

  Apie 21 val. ukmergiškė. atrakinusi savo namo, esančio Mindaugo g., Ukmergėje, duris, išgirdo, kad viduje kažkas yra. Pasikvietusi kaimynus ir apžiūrėjusi namus pamatė, kad išlaužus virtuvės langą įsibrauta į namą. Namuose daiktai neišvartyti, nieko nepavogta. Name signalizacijos nėra, turtas nedraustas. Dėl apgadinto lango padaryta 500 litų materialinė žala.

  Kovo 27 paskelbta Ukmergės vaikų globos namų ugdytinio Armando Mišino, gimusio 1997 m. paieška. Vaikinas jau surastas.

  Vilniaus apskrities VPK Ukmergės raj. Policijos komisariato  informacija
  vilkmerge.lt archyvo nuotr.

  Ankstesnis straipsnisSusitikimas su mezgėja
  Kitas straipsnisMoksleivių praktikos savaitė „Seimas gyvai“

  Rašyk atsakymą

  įveskite savo komentarą!
  įveskite savo vardą čia