Pradinis Sportas Krepšinis Ukmergės „Vilkmergė“ nusileido Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ komandai

Ukmergės „Vilkmergė“ nusileido Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ komandai

2354
0

14695382_1612320448785389_3892901767194549556_nAntrąją nesėkmę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) patyrė Ukmergės „Vilkmergė“, kuri išvykoje 65:79 nusileido Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ komandai.

Šiaulietės pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (18:8), bet ilgai juo nesidžiaugė, nes per likusias 3 minutes viešnios pelnė 12 taškų be atsako ir po pirmojo ketvirčio jau buvo priekyje – 20:18. Antrajame kėlinyje „Vilkmergė“ pratęsė sėkmingą atkarpą (24:18) ir priekyje išliko įpusėjus mačui – 38:37.

Po didžiosios pertraukos šeimininkės susigrąžino iniciatyvą ir tai leido atitrūkti bei po trijų kėlinių pirmauti 57:49. 33-ąją minutę „Šiauliai-Universitetas“ po ilgos pertraukos susigrąžino dviženklį pranašumą (64:52) ir pergalės iš savo rankų nebepaleido.
„Šiauliai-Universitetas“: Iveta Šalkauskė 22 (14 atk. kam., 33 naud. bal.), Gabija Šegždaitė 15, Ligita Tamutytė (11 atk. kam.), Livija Kaktaitė 10 (8 atk. kam.).

„Vilkmergė“: Ovilia Brown 28 (6 atk. kam.), Martyna Petrėnaitė 10 (6 atk. kam.), Aurelija Putramentaitė 8.

Trenerio komentaras: Varžovės buvo mūsų lygio. Kovėmės, bet dar pritrūksta vienos kitos treniruotės išsiaiškinti visus niuansus. Šiose rungtynėse pasirodė dar keletas smulkmenų kurias turėsim aiškintis, kad jos nesikartotų sekančiuose mačuose. Puikiai pirmus du kėlinius tvarkėmės su Iveta Šalkauske, bet tokio aukšto lygio žaidėją išlaikyti tuščia paprasčiausiai neįmanoma. Antros rungtynės iš eilės pralošiame lentą, tai bene didžiausia problema šiai dienai. Antrose rungtynėse klystame mažiau nei varžovės, bet rungtynes pralošiame. Nebuvome labai aktyvios puolime metėme vos 13 baudų tuo tarpu varžovės 29 tai pagrindinės pralaimėjimo priežastys. Ištaisę šiuos niuansus manau galime pagalvoti ir apie pergalę.