Pradinis Sportas Futbolas Ukmergės SC  mergaitės tapo Lietuvos vicečempionėmis

Ukmergės SC  mergaitės tapo Lietuvos vicečempionėmis

2647
0

Šventupės stadione surengtos 2008 m. gimusių žaidėjų finalinės varžybos, užbaigusios šiųmetį LMFA Lietuvos mergaičių futbolo čempionato sezoną.

Šešios komandos buvo suskirstytos į A ir B grupes. A grupėje lygių sau neturėjo Gargždų „Bangos“ futbolininkės, rezultatu 10:0 įveikusios Marijampolės FC bei 3:1 – FK „Jonavą“. Antrą vietą grupėje užėmė jonavietės, 4:0 nugalėjusios Sūduvos atstoves.

B grupėje dvi pergales iškovojo Ukmergės SC komanda, įveikdama 1:0 Klaipėdos FM bei 2:0 Utenos FK „Utenį“. Antrą vietą grupėje užėmė klaipėdietės, 4:1 nugalėdamos uteniškes.

Čempionato 5 vietą užėmė marijampolietės, po pratęsimo 2:1 (1:1) įveikusios uteniškes. Maksimali intriga tvyrojo rungtynėsė dėl bronzos medalių – po pagrindinio rungtynių laiko tarp FK „Jonavos“ ir Klaipėdos FM rezultatas buvo 1:1, po pratęsimo – 2:2. Galop baudinių serijoje 4:2 taiklesnės buvo jonavietės.

Finalo rungtynės tarp dviejų „oranžinių“ komandų – FK „Bangos“ ir Ukmergės SC – buvo itin rezultatyvios. Nusileidusios žemaitėms, ukmergiškės pasipuošė sidabro medaliais.

Ukmergės komandą atstovavo: Ugnė Bakaitė, Gabija Sabulytė, Ugnė Klizaitė, Meda Šarkytė, Jūratė Grinevičiūtė, Gytė Pupelytė, Dominika Jarmalovskaja, Ugnė Gruodytė, Adelina Duganovaitė, Vytė Rinkevičiūtė, Kamilė Jeknytė, Rugilė Gurklytė, Emilija Čiapaitė, Vismantė Vidžiūnaitė, Luknė Trofimovaitė, Sibilė Sudeikytė. Komandą treniruoja sporto mokytojai Darius Petraška ir Tomas Striukys