Pradinis Kultūra Anonsai Ukmergės baseinas vėl kviečia vandens pramogų ir pirčių mėgėjus

Ukmergės baseinas vėl kviečia vandens pramogų ir pirčių mėgėjus

4678
0

Spalio 19 dieną, po vasaros sezono pertraukos, Ukmergės sporto centro baseinas vėl atveria duris ir kviečia lankytojus mėgautis vandens ir pirčių teikiamais malonumais.


Šiuos metus Ukmergės baseinas savo darbą pradeda būsimų pasikeitimų ir naujovių laukimu. Įvykdžius Ukmergės sporto centro plaukimo baseino, esančio „Šilo“ progimnazijos patalpose, rekonstrukciją, šalia baseino esančios nenaudojamos dvi pagalbinės patalpos (bendras plotas 89 kv. m) bus pertvarkytos – sujungtos į vieną ir bus įrengtas mažamečiams vaikams skirtas 0,7–0,9 m gylio baseinas bei masažinė 12 vietų vonia. Kelių mėnesių profilaktinės pertraukos metu, išleidus vandenį, išvalytas baseinas. Taip pat atliktas dalinis pirčių remontas, dušinėse perklijuotos plytelės, pakeista dalis nuotekų vamzdyno, persirengimo spintelės bei atlikti kiti darbai,“- apie pasiruošimą naujam sezonui pasakojo Ukmergės sporto centro direktorius Vytautas Tutlys.

Kol vyksta statybos darbai, baseine teikiamos paslaugos išlieka tos pačios. Vandens pramogų mėgėjų laukia 4 takelių baseinas bei trijų pirčių kompleksas: garinė, turkiška ir sauna.

Ukmergės sporto centro direktorius Vytautas Tutlys sakė, kad didžiausią lankytojų dalį sudaro moksleiviai, tačiau plaukioti ir kaitintis pirtyse mėgsta ir vyresnio amžiaus žmonės. Baseinu ypač stengiamasi sudominti šeimas, senjorus, neįgaliuosius žmones. Baseinas yra pritaikytas neįgaliesiems, nes yra keltuvas, todėl vandens malonumais gali naudotis ir žmonės, turintys negalią. Ypač lanksti kainų sistema yra sudaryta šeimoms. Pavyzdžiui, dviejų valandų plaukiojimas baseine su kaitinimusi pirtyse suaugusiam kainuoja 4,6 euro, o dviems suaugusiems ir vaikams ši paslauga kainuoja 7,5 euro + 1 euras už kiekvieną vaiką. Senjorams ir neįgaliems suaugusiems, pateikus pažymėįimą abonentinis bilietas 10 – čiai apsilankymų su pirtimis kainuoja 30 eurų, o be pirčių – 15 eurų. „Džiaugiamės, kad kainos išliko tokios pačios, kaip ir praėjusį sezoną“, – kalbėjo sporto centro direktorius V. Tutlys. Vienintelis mieste plaukimo baseinas talpina apie 500 tūkstančius kubinių metrų vandens. Praėjusį sezoną baseine apsilankė apie 22 tūkstančius lankytojų. Direktorius sakė, kad baseino išlaikymas vienam sezonui kainuoja apie 62 tūkstančius eurų. Daugiau nei pusę šios sumos – 35 tūkstančius eurų – surenkama iš lankytojų, o likusią dalį skiria Ukmergės rajono savivaldybė.

Baseino darbo laiką stengiamės derinti prisitaikant prie gyventojų poreikių. Darbo dienomis sudarytos sąlygos norintiems individualiai plaukioti prieš darbų pradžią. Rytais kviečiami naudotis baseinu nuo 6.45 iki 7.45 val. Vėliau vandens sporto ir pirčių mėgėjai priimami jau pasibaigus pamokų laikui – nuo 16 iki 21.30 val. Savaitgalį baseinas dirba nuo 12.30 iki 21.30 val.

Pamokų metu baseinas priima rajono mokinius iš visų mokyklų, jie gali naudotis paslaugomis visiškai nemokamai.

25 metrų ilgio ir 12 metrų pločio baseinas turi keturis plaukimo takelius. Jame vienu metu gali maudytis iki 50 žmonių.

Kviečiame rajono įstaigas, bendroves, įmones ir organizacijas pasirūpinti savo darbuotojų sveikatinimu ir aktyviu laisvalaikio praleidimu baseine. Darbuotojai tikrai džiaugsis ir noriai naudosis darbdavio suteikta galimybe apsilankyti baseine ir atgauti jėgas po dienos darbų.

Laukiame Jūsų visų Ukmergės baseine !

Išsirinkite patogiausią laiką, lankykitės Ukmergės baseine ir jauskitės kaip delfinas vandenyje !!!

Ukmergės sporto centro informacija

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia