Pradinis Sportas Kitas sportas Ukmergėje vyko Lietuvos vaikų ir jaunimo sambo čempionatas

Ukmergėje vyko Lietuvos vaikų ir jaunimo sambo čempionatas

1570
0
DSC 1469

DSC 1469

Kovo 5-ąją dieną Ukmergėje vyko Lietuvos vaikų ir jaunimo sambo čempionatas. Čempionate dalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos miestų bei rajonų. Vaikų grupėje iškovota 17 medalių – 9 čempiono vardai, 2 sidabro medaliai ir 6 bronzos medaliai.

Pirmąsias vietas iškovojo: Deimantė Jankauskaitė (svor. kat. iki 36 kg.), Augustė Girželytė (svor. kat. iki 45 kg.), Gabrielė Dolgovaitė (svor. kat. iki 53 kg.), Benediktas Vilkelis (svor. kat. iki 30 kg.), Naglis Gutauskas (svor. kat. iki 35 kg.), Renaldas Čivilis (svor. kat. iki 41 kg.), Kaparas Žoldasbekovas (svor. kat. iki 49 kg.), Martynas Dolgovas (svor. kat. iki 62 kg.) ir Ignas Silevičius. (svor. kat. iki 67kg.)

Sidabro medalius iškovojo: Rokas Rakauskas (svor. kat iki 41 kg.) ir Emilis Putinauskas. (svor. kat. iki 45 kg.)

Bronzos medaliais pasipuošė: Jonas Lobinas (svor. kat. iki 32 kg.), Joris Prenis (svor. kat. iki 35 kg.), Vakaris Aliūkas (svor. kat. 35 kg.), Artūras Jakavičius (svor. kat. iki 45 kg.),Vigailas Perednikas (svor. kat. iki 49 kg.) ir Simas Stankevičius (svor. kat. iki 74 kg.)

Sportininkus treniruoja Ukmergės sporto centro sporto mokytojai Eugenijus Simonaitis, Artūras Sakas, ir Rimas Lenartavičius.

20160305 173757

Jaunimo grupėje prizinės vietos atiteko dvylikai sportininkų – 3 aukso, 3 sidabro ir 6 bronzos medaliai. Čempionate dalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos miestų bei rajonų. Sportininkai, iškovoję pirmąsias vietas, pateko į Lietuvos sambo rinktinę ir atstovaus Lietuvą Europos ir Pasaulio sambo čempionatuose.

Čempiono vardus svorio kategorijose iškovojo: Aivaras Simonaitis (svor. kat. iki 74 kg.), Deividas Gilys (svor. kat. iki 82kg.) ir Mindaugas Jakas. (svor. kat. iki 90 kg.) Antrąsias vietas iškovojo: Deimantė Sakalauskaitė (svor. kat. iki 56kg.), Vaiva Butkutė (svor. kat. iki 64 kg.) ir Judita Pintukaitė (svor. kat. iki 68 kg.)

Trečiąsias vietas iškovojo: Tautvydas Vilčinskas(svor. kat. iki 57 kg.), Ernestas Sakas(svor. kat. iki 62 kg.), Mantas Klimantavičius (svor. kat. iki 62 kg.), Žygimantas Ramaška (svor. kat. iki 68 kg.), Arūnas Lukoševičius (svor. kat. iki 68 kg.) ir Greta Folmer. (svor. kat. iki 72 kg.)