Pradinis 112 Pranešimai UGNIAGESIAI PERSPĖJA: „Žaidimai” ir vaikščiojimas ant ledo gali baigtis tragiškai

UGNIAGESIAI PERSPĖJA: „Žaidimai” ir vaikščiojimas ant ledo gali baigtis tragiškai

4169
0

Pastarosiomis dienomis, nuslūgus Šventosios upei ir apšalus krantams, pasipylė pranešimai apie šalia upės, ant ledo, pavojingai vaikštančius mažamečius vaikus. Nuo penktadienio į tokio pobūdžio iškvietimus Ukmergės ugniagesiai vyko du kartus, o taip pat, mažiausiai keturis kartus darbuotojai laisvu nuo darbo metu, įkalbinėjo vaikus nulipti nuo upės pakrantės.

Penktadienį gyventojai Bendrajam pagalbos centrui pranešė, kad upės krantu vaikšto trys vaikai. Atvykus į vietą radome tris mergaites, kurios jau buvo nulipusios nuo ledo ir pažadėjo, kad nebelips.

Šeštadienį visiškai šalia upės vagos žaidė 5-6 vaikai, čiuožinėjo ledu ant pilvo. Vaikus įspėjus, jie nubėgo toliau, tačiau vėl pradėjo žaisti tolėliau už tilto esančiame apšalusiame plote, šalia upės.

Primename, kad upių pakrančių ledas gali būti labai netvirtas, tad priartėjus prie vandens, galima lengvai įlūžti. Taip pat, upės pakrantėse ledas būna nuožulnus, o nuolydis pakrypęs į upės pusę, tad paslydus galima lengvai įčiuožti į vandenį, tuo pačiu nusitempiant ir pagelbėti norintį draugą. Įkritus į upę išsigelbėti vilčių yra nedaug, kadangi stipri srovė ir apšalę krantai neleidžia iš jos išlipti. Tokie „žaidimai” ant ledo gali baigtis tragiškai.

Ukmergės Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos informacija

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia