Pradinis 112 Pranešimai Tėveliai rūpinasi savo vaikų saugumu

Tėveliai rūpinasi savo vaikų saugumu

2076
0

Siesikų miestelio bendruomenė šeštus metus dalyvauja projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.

Bendruomenė bendradarbiaudama su Siesikų gimnazija Rugsėjo pirmąją susirinkusiems tėveliams įteikė atmintines, kuriose buvo išvardintos svarbiausios saugaus eismo taisyklės gatvėse ir keliuose.

Norėdami sužinoti, ar tėveliai rūpinasi savo vaikų saugumu, bendruomenės nariai organizavo reidą, kurio metu stebėjo ar vaikai segi atšvaitus. Labiausiai rūpėjo išsiaiškinti, ar patys mažiausieji mokinukai turi atšvaitus.

Galime pasidžiaugti, kad atšvaitų neturėjo tik keli vaikai. Jiems buvo padovanotos šviesą atspindinčios priemonės ir priminta, kodėl jas reikia segėti. Išdalinti atšvaitai dažniausiai nesaugomi ar pamirštami. Visiems reikėtų atsiminti, kad su atšvaitu einantį ar dviračiu važiuojantį žmogų vairuotojas gali pastebėti iš kelis kartus didesnio atstumo nei be atšvaito. Tėveliai turėtų parinkti vaikui viršutinius drabužius su atšvaitais arba jį prisegti prie drabužių ir kuprinių. Būkime kantrūs, gerbkime vieni kitus kelyje ir visada tikslą pasieksime laiku ir be skaudžių pasekmių.

Siesikų miestelio bendruomenės pirmininkė Leokadija Talalienė

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia