Pradinis Uncategorized Taujėnuose vyko akcija „Dalinu gerumą“

Taujėnuose vyko akcija „Dalinu gerumą“

2429
0

Prieš Kalėdas Taujėnuose vyko akcija „Dalinu gerumą“, kurią organizavo Taujėnų gimnazija (atsakinga mokytoja L. Zdanienė), Taujėnų seniūnija (atsakinga socialinė darbuotoja J. Levickienė) ir Taujėnų Caritas (atsakinga vadovė Z. Piščikaitė).

Mokiniai gausiai ir noriai įsijungė į šią akciją. Iš pradžių jie darbavosi namuose: kepė kalėdinius sausainius, gamino atvirukus, o tada kartu su socialine darbuotoja J. Levickiene lankė senolius, gyvenančius Taujėnuose, Lėno, Mažeikių ir  Pamūšio kaimuose. Mokiniai senolius pradžiugino ne tik savo dovanomis, bet ir nunešė Carito moterų įdėtus kalėdaičius bei bitininkų A. ir A. Širvelių dovanoto medaus.

Kūčių dieną Taujėnų parapijos salėje Carito moterys padengė stalą tradiciniais patiekalais ir pakvietė vienišus žmones, kad visi šią dieną pajustų kalėdinį džiaugsmą ir bendrumą. Savo pagamintų patiekalų atnešė ir  mokinės. Į Kūčių vakarienę atvyko Taujėnų seniūnė E. Tulušienė, parapijos klebonas L. Grikietis, socialinė darbuotoja J. Levickienė, jaunimo choras, kuriam vadovauja I. Laurinčikienė. Merginos giedojo giesmes, skaitė eiles ir sukūrė ypatingą kalėdinę nuotaiką.

Bendruomenė gyva, kai bendrauja jauni ir seni, kai nė vienas kasdien ir per šventes nesijaučia pamirštas, kai visi žino, kad šalia gyvenantis iškilus sunkumams nenusisuks. Kiekvieno iš mūsų didžiausias turtas – širdies gerumas, kuriuo galime dalintis. Dėkojame mokinių tėveliams, kurie skatina savo vaikus dalyvauti socialinėje veikloje. Aktyviausi buvo šie mokiniai: Goda Baravykaitė (6 kl.), Ema Jankauskaitė (6 kl.), Emilija Ivoškaitė (II g. kl.), Aivaras Auglys (7 kl.), Gintarė Krikštaponytė (8 kl.), Justė  Skadailytė (7 kl.), Eimantas Milius (7 kl.), Goda Rinkevičiūtė (7 kl.), Žygimantas Alšauskas (7 kl.). Dalyvaudami tokiose akcijose kaip „Dalinu gerumą“, mokiniai gali pajusti, kad daugiausia laimės suteikia nuoširdus bendravimas, o  vertingiausia  tai, ką gražaus žmogus sugeba išsiugdyti savyje ir pasidalinti su kitais.

Mokytoja Loreta Zdanienė

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia