Home Švietimas Mokiniai susipažino su profesijomis

Mokiniai susipažino su profesijomis

1845
0
DSC 0034

DSC 0034

Balandžio  14 dieną, Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko pažintinis  renginys „Mokinių veiklinimas“.  Renginio metu Ukmergės Antano Smetonos,  Jono Basanavičiaus gimnazijų, Dukstynos pagrindinės mokyklos, Ukmergės  rajono Siesikų gimnazijos, Veprių pagrindinės mokyklos ir Vidiškių  pagrindinės mokyklos mokiniai susipažino su mūsų mokyklos siūlomomis  profesijomis.

Didžiausio populiarumo sulaukė  automobilių mechaniko specialybė, ja susidomėjo ne tik vaikinai, bet ir  merginos. Ir suprantama kodėl, juk mūsų mokykloje šios specialybės  mokymui sudarytos ypač geros sąlygos. Taip pat daugelį vilioja ir  stažuotės užsienyje.
Nemažai dėmesio sulaukė ir virėjų  specialybė. Paklausus mokinių, kodėl norėtų mokytis būtent tokios  specialybės dažnas atsakydavo, kad tai įdomu ir praktiška.

DSC 0005

Padavėjo ir barmenų specialybė taip pat  pritraukė nemažai moksleivių. Pakalbinus mokinius, atmintyje įstrigo  vienos merginos pasisakymas – ji norėtų mokytis šios specialybės tam,  kad būtent darbą kavinėje ar restorane galima lengvai derinti su  studijomis.
Moksleiviai taip pat aktyviai domėjosi  pardavimo konsultanto specialybe, pakalbinti jie sakė, kad būtent darbas  pardavimų srityje jiems atrodo patraukliausiai. Atsirado ir tokių,  kurie nenori dirbti kitiems, jie labiau nori patys kurti darbo vietas ir  įgyvendinti savo idėjas, todėl domėjosi smulkiojo verslo organizavimo  specialybe. Logistai ekspeditoriai paklausti, kodėl nori mokytis šios  specialybės atsakė, kad ji yra perspektyvi ir šios specialybės studijas  galima tęsti aukštosiose mokyklose.

DSC 0092

Mokiniams, kurie atvyko pas mus  „pasimatuoti“ baldžiaus specialybės, buvo rodomos įvairiausios staklės  bei naujausi įrengimai. Besidomintiems apdailininko amatu buvo  demonstruojami skystieji apmušalai ir naujausi interjero apdailos būdai.  Jaunieji kompiuteristai galėjo susikurti dalyvavimo veiklinime  pažymėjimą, kurį atsispausdino norėdami pasidžiaugti kartu su  namiškiais.

DSC 0057

Mokyklos svečius pasitikome svetingai,  renginio metu tvyrojo draugiška atmosfera. Moksleiviai naudingai  praleido laiką, daug sužinojo apie priėmimo ir mokymosi sąlygas mūsų  mokykloje, taip pat visi norintys turėjo galimybę išbandyti save  vairuojant mokomuosius lengvuosius automobilius ir sunkvežimius.
O po vairavimo pamokų visiems buvo  pristatytas renginys, kuris vyks mūsų mokykloje gegužės 13 dieną  (penktadienį) ir bus skirtas pirmojo automobilio pasaulyje 130 metų  gimtadieniui paminėti. Tą dieną mokykloje vėl pulsuos gyvybė, miesto  centrą sudrebins automobilių paradas, kurio dalyviai įsikurs mokyklos  teritorijoje. Visų renginio dalyvių laukia daug atrakcijų ir konkursų!  Todėl būk aktyvus – sudalyvauk ir pakviesk draugus iš kitų mokyklų!

Lauryna Vaitkevičiūtė, KO 1/15

ukvm.lt

Daugiau nuotraukų ČIA.

Previous articleIdėjos bernvakario šventimui
Next articleT.Aukštuolis prestižiniame turnyre Japonijoje įveikė iki tol tik F.Jemeljanenkai pralaimėjusį indą (video)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here