Pradinis Gyvenimas Laisvalaikis Idėjos bernvakario šventimui

Idėjos bernvakario šventimui

3278
0
Puodelis breto.lt

Puodelis breto.lt

Tam, jog išlenkti vieną kitą bokalą alaus su artimiausiais draugais, tikrai nebūtina vesti. Todėl jeigu nusprendėte švęsti bernvakarį, tegul jis būna tikrai šventiškai didingas, netrukdomas pašalinių minčių bei žmonių, artimiausių draugų rate, kurie kartu su jumis nusineš dalį šio vakaro paslapčių į dausas.

 Bernvakaris neprivalo būti toks, kokiu jį paveiksluoja Holivudo filmai, o būsimasis jaunikis neprivalo (o dar tiksliau – neturėtų) pamiršti savo įžadų. Vis dėlto – jeigu kyla dilema – tarti bernvakariui „taip“ ar „ne“, verta rinktis pirmąjį variantą vien dėl kelių priežasčių. Pirma, tai neeilinė ir retai ateityje pasitaikysianti proga susitikti su artimiausiais draugais. Taip, priešakyje vestuvių iškilmės, tačiau bernvakarės yra jų preliudija išskirtinių draugų tarpe, todėl lengvai atsisakyti jiems tikrai nepavyks. Antra, pačiam jaunavedžiui tai galimybė iškrauti susikaupusį priešvestuvinį stresą ir jaudulį, o jam priežasčių juk visuomet esama.

Idėjos bernvakariui tuo neapsiriboja, bet dažniausiai neapsieina be baro ir naktinio klubo su striptizo šokėjomis – juk nors pagrindinis vakaro dalyvis negrįžtamai pasitraukia iš viengungių gretų, tikėtina, jog būryje bičiulių tokių vis dar esama ne vieno. Pagrindinis šventės veikėjas vienas, tačiau šventė – kolektyvinė.

„Bernvakario“ ištakos siekia Antiką ir spartietišką palydėtuvių į vestuves paprotį, tačiau šiuolaikinį savo pavidalą ir populiarumą jis įgavo palyginti neseniai ir yra laikomas diena, kurią verta atsiminti, tačiau apie kurią nevalia plačiai pasakoti. Ir tai vienas iš dalykų, kurį vertą atsiminti prieš apmąstant dalyvių gretas. Dėl tos pačios priežasties prieš bernvakarį turėtų būti sutartas atsakingas mobiliųjų telefonų ir kitų filmuojančių bei fotografuojančių technikos stebuklų, gebančių išsaugoti tiek vertingas akimirkas, tiek momentus, kurių kai kurie galbūt nenorės prisiminti, naudojimas. Kas įvyksta bernvakaryje – tas tegul lieka bernvakaryje, tegyvuoja broliškas solidarumas!

Idėjų bernvakariui rato apimtis priklauso nuo to, kiek galite sau leisti. Tradiciška yra dvi bernvakario dalys, kuomet iš tiesų tai ne vakaras, o para ar daugiau. Pirmojoje atsiduria aktyvios lauko ar salės pramogos, sporto renginiai, pirtis, tuo tarpu nakčiai praryti paliekami visi vyriški siautuliai – barai, kazino, klubai ir strip-klubai. Galima siekti šio to originaliau, iš esmės – beveik visko, ko tik širdis geidžia, nes šiądien ribos pasistūmėja kiek toliau, tačiau nuo vaikystės pažįstamam, šilto ir šalto drauge regėjusiam būriui geriausių draugų svarbiausia, ko gero, ne originalumas, tačiau smagus laiko praleidimas tame, kas jus vienija ir jums patinka. Juolab, kad bet kurioje veikloje galima sugalvoti šio to nebūdingo ir unikalaus. Bernvakaris turi būti ypatingas ir įsimintinas, tačiau ne svetimas jums ir ypač jaunikiui.

Tokius rūpesčius kaip valgis, gėrimai, šokėjos bernvakariui pravartu palikti profesionalams, kurie sujungdami turimą patirtį ir jūsų pageidavimus sukurs individualią šventę su pagrindiniais ir sėkmę garantuojančiais elementais. Tuo tarpu kaip pasveikinti jaunikį, ko palinkėti, kokias bernvakario dovanas išrinkti, kokių atrakcijų suorganizuoti ir kaip galbūt jį išdurti galite geriausiai sugalvoti tik jūs patys, artimiausi ir geriausi, pažįstantys jaunikį ir tai, kokios fizinės ir moralinės kančios jam bus pakeliamos kitą rytą.

Nepamirškite, kad kartu nuo to, kiek siautulingas numatomas bernvakaris turėtų priklausyti ir jo data vedybų atžvilgiu – bernvakaris retai įvyksta idealiai pagal išankstinį scenarijų ir nors dažniausiai visa tai tik į gerą bei tampa prisiminimų atsargomis dešimtmečiams į priekį, tačiau taip būna ne visada. Todėl svarbu nepamiršti atsakingo požiūrio į tai, dėl ko vyksta ši šventė ir jog ji tik detalė ir įžanga į didžiąją dieną – pačias vestuves.

Užs. nr. 201

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia