Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Svajonių apšvietimas kieme su LED šviestuvais

Svajonių apšvietimas kieme su LED šviestuvais

414
0

Norite padaryti, kad jūsų kiemas naktį atrodytų it stebuklų šalis? Geriausia tam rinktis LED šviestuvus. Šie universalūs ir energiją taupantys šviestuvai gali padėti sukurti svajingą atmosferą lauko pramogoms, poilsiui ar tiesiog kasdieniam, puikiai atrodančiam sklypo apšvietimui. Galimybės rinktis yra beveik neribotos. Norite išryškinti mėgstamus elementus, ar sukurti jaukią lauko poilsio zoną? LED šviestuvai gali padėti įgyvendinti jūsų tikslus bei vizijas. Pasižiūrėkime į tai, ką reikėtų daryti, kad apšvietimas suteiktų kiemo erdvei norimą atmosferą.

LED šviestuvų privalumai – kodėl apskritai rinktis juos?

Štai keletas pagrindinių privalumų, kurie įrodo, jog LED lempos, šviestuvai ir kiti LED apšvietimo sprendimai verti jūsų dėmesio.

Efektyvumas ir išlaidų taupymas

LED šviestuvai yra labai taupūs, jie sunaudoja iki 80 % mažiau energijos nei kaitrinės lemputės. Tai reiškia, kad LED apšvietimas yra maksimaliai ekonomiškas pasirinkimas kiemo apšvietimui.

Ilgaamžiškumas ir patvarumas

Aukščiausios kokybės LED lempų tarnavimo laikas siekia 50 000 valandų ir daugiau. Be to, LED šviestuvai yra labai patvarūs (turi aukštą IP sertifikatą), nes gali atlaikyti atšiaurias lauko sąlygas, pavyzdžiui, lietų, vėją ir temperatūros pokyčius.

Universalumas bei įvairovė

LED šviestuvai būna įvairių formų, įskaitant LED juostas, pakabinamas LED lempas ir įsmeigiamu LED prožektorius, todėl namų savininkai gali rinktis iš daugybės variantų, kaip sukurti individualias schemas – subtilius ar stiprius akcentus.

Spalvų parinktys ir pritaikymas

Šiltai ar šiltai balta? O gal ryškios spalvos nuotaikai kurti? Reguliuojamos LED lemputės ir diodai padeda sukurti būtent tokią atmosferą, kokios norite, kadangi galima keisti spalvas.

Išmanusis apšvietimo valdymas

Vis didesnė dalis LED šviestuvų turi išmaniojo apšvietimo valdymo funkcijas. Dabar galima valdyti kiemo apšvietimą naudojant mobiliąją programėlę arba balso komandas.

Įrengimas ir priežiūra

LED šviestuvų įrengimas kieme yra paprastas ir nesudėtingas. Pavyzdžiui, LED juostas galima lengvai pritvirtinti prie sienų, tvorų ar kitų paviršių naudojant lipnią, dvipusę juostą, o LED šviestuvus – prie stulpų, sienų ar lubų naudojant varžtus ar spaustukus. Sumontavus LED šviestuvus, jų priežiūros poreikiai bus minimalūs.

Kur ir kaip statyti LED šviestuvus?

Apšviečiant kiemą LED žibintais, svarbiausias faktorius, ko gero bus jų vieta. Tinkamas išdėstymas pagerins bei sustiprins įspūdį, o netinkamas – sukurs nepraktišką ir nepatraukliai atrodantį apšvietimą. Pateikiame keletą patarimų, kur ir kaip kieme įrengti LED šviestuvus:

  •   Išryškinkite dėmesio vertus taškus. Naudokite LED prožektorius, kad išryškintumėte pagrindinius kiemo taškus, pavyzdžiui, medžius, krūmus ar bet kokius ornamentus. Taip sukursite dramatiškumą ir emociją.
  •   Povandeninis apšvietimas. Jei turite baseiną ar kūdrą, apsvarstykite galimybę vandenį apšviesti LED žibintais. Povandeniniai LED žibintai gali sukurti savitai stebuklingą atmosferą.
  •   Takų apšvietimas. LED juostos arba lempos gali būti kūrybingai panaudojamos tam, kad apšviestų takus ir praėjimus. Taip ne tik padidinsite saugumą, bet ir sukursite jaukumo pridedantį efektą.
  •   Sodo akcentų išryškinimas. Naudokite LED juosteles, įsmeigiamus arba pastatomus bei net pakabinamus LED šviestuvus arba LED lempas savo sodo grožiui pabrėžti.
  •   Terasų apšvietimas. Vėlgi, LED juostos, pastatomi arba pakabinami šviestuvai. Su jų pagalba sukuriama šilta ir kviečianti atmosfera, puikiai tinkanti pramogoms lauke. Būtent tokia erdvė juk ir yra terasa.

Kalbant apie tai, kaip išdėstyti LED lemputes, reikia nepamiršti kelių dalykų. Pirma, įsitikinkite, kad žibintai yra atsparūs vandeniui ir skirti naudoti lauke. Antra, rinkitės saulės įkraunamas lempas arba pagalvokite apie maitinimo šaltinį. Jei naudojate LED juosteles arba LED lempas, gali tekti naudoti prailgintuvą arba išvedžioti laidus. Kai dėliojate pačius žibintus, stenkitės jų nenukreipti į kitų žmonių erdvę. Palaikykite simetriją bei tolygius atstumus.

Apibendrinant galima pasakyti, kad tinkamai išdėstę ir parinkę LED žibintus visada sukursite patrauklią atmosferą, kuri puikiai tiks poilsiui ar pramogoms. Nesvarbu, ar rinksitės LED prožektorius, povandeninį apšvietimą, takų, sodo apšvietimą ar akcentuosite kitas erdves, būtinai naudokite aukštos kokybės ir oro sąlygoms atsparias LED lemputes, kad rezultatas tenkintų.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia