Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Sportinės tamprės – kaip jas nešioti kasdien?

Sportinės tamprės – kaip jas nešioti kasdien?

523
0

Jos patogios pabrėžia kūno formas ir, kaip aiškėja – tinka ne tik sporto salei. Sportinės tamprės – kaip jas nešioti kasdien?? Peržiūrėkite keletą paprastų, patikrintų sprendimų, kuriuos vilkėdamos visada atrodysite madingai.

Kokias sportines tampres kasdienai pasirinkti?

Nepriklausomai nuo to, ar treniruojatės 5 kartus per savaitę, ar tiesiog mėgstate patogius miesto stiliaus derinius, sportinės tamprės tapo neatskiriama moteriškos aprangos dalimi. Jos pasitarnauja bėgiojant, kūno rengybos ar užsiėmimų sporto salėje metu, tačiau gali būti naudojamos ir kaip kasdienio stiliaus pagrindas.

Kaip nešioti sportines tampres ir atrodyti stilingai? Kaip bebūtų keista, ne tik su ilgu džemperiu ir nebūtinai sportiškai. Tampres vis dažniau jungiame kontrasto principu – su kažkuo elegantišku. Nebijome spalvų – populiarios yra tiek juoda, tiek balta, tačiau dažnai renkamės ir energizuojančius neoninius ar pastelinius atspalvius. Madingas yra ir įvaizdis, lyg ką tik išėjote iš treniruotės: nerūpestingas ir 100% patogus. Patikrinti patentai?

  • Sportinės tamprės puikiai atrodys su oversize tipo drabužiais. Didesni marškiniai ir švarkai suteiks joms klasikos.
  • Sportiniai batai – prie tamprių tinka visi, tačiau verta rinktis tokius, kurie pabrėš įvaizdį. Puikiai tiks retro tipo ar storesnio pado sportbačiai.
  • Nepamirškite apie priedus! Dizainerių kurta rankinė, madingi akiniai nuo saulės ar subtilūs, auksiniai juvelyriniai dirbiniai tai detalės, kurios suteiks jūsų deriniams su sportinėmis tamprėmis elegancijos!

Sportinės tamprės ir džemperis – madingas komfortas

Paprasčiausias būdas panaudoti sportines tampres kasdieniam įvaizdžiui – sujungti jas su palaidžiu, kiek per dideliu džemperiu. Prie tokio rinkinio geriausiai tiks pora patogių batų. Šaltesnėmis dienomis tiks sportbačiai ir aukštesnės kojinės, o vasarą – sportinės šlepetės. Toks įvaizdis puikiai tiks pasivaikščiojimui, kelionei dviračiu ar greitesniam apsipirkimui.

Neakivaizdi elegancija – sportinės tamprės ir marškiniai

Sportinės tamprės ir elegancija? Tiesiog derinkite jas su didesniais marškiniais, užmestais ant patogesnių sportinių marškinėlių. Prie rinkinio pridėkite mėgstamiausius sportbačius, auksinius papuošalus ir madingą rankinę, pvz., hobo bag, nešiojamą po ranka.

Sportinės tamprės ir švarkas – patogus derinys vakarui

Sukūrus tinkamą įvaizdį, sportinės tamprės puikiai atrodys ir vakarui. Jeigu mėgstate patogumą vakarienės su pažįstamais ar vakarėlio metu, nešiokite jas su derančiais marškinėliais ir užsimeskite oversize tipo švarką. Įvaizdį puikiai papildys basutės ant kulniuko ir rankinė-bagetė. Tamprės? Geriausia lygios!

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia