Pradinis Sportas Įspūdingą trilerį laimėjusios ukmergiškės pasidabino U14 turnyro bronza

Įspūdingą trilerį laimėjusios ukmergiškės pasidabino U14 turnyro bronza

1469
0

mkl.lt

Birželio 5 d. Vilniuje vykusiame Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) U14 mergaičių grupės finalo ketverte užfiksuota fantastiška rungtynių atomazga, po kurios bronzos medaliais pasidabino Ukmergės SC – Vilkmergėlė.

Anželikos Martikonienės auklėtinės po permainingos kovos 58:56 (19:8, 7:24, 25:8, 7:16) palaužė Šiaulių KA Saulės krepšininkes.

Dvikovos nenuspėjamumas pasirodė jau pirmoje rungtynių dalyje – po 10 minučių kovos ukmergiškės turėjo dviženklį pranašumą (19:8), o jau į ilgąją pertrauką išėjo atsilikinėdamos – 26:32. Amerikietiški kalneliai siūbavo ir po pertraukos – po trijų kėlinių ukmergiškės vėl turėjo dviženklį pranašumą (51:40), o likus pusantros minutės ekipas skyrė jau tik 3 taškai – 55:58. Likus žaisti 28 sekundes Šiaulių atstovė Augustė Gusarovaitė baudos metimu dar labiau sumažino šiauliečių atsilikimą (56:58), o Ukmergės SC taip ir nesurezgė atakos. Išsigelbėjimui Saulės miesto ekipa turėjo 3 sekundes, tačiau lemiamas A. Gusarovaitės tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Nugalėtojoms po 16 taškų surinko Gytė Pupelytė (6/10 dvit., 0/3 trit., 4/6 baud.) ir Kamilė Deksnytė (7/16 dvit., 2/2 baud.). Pastaroji dar ir atkovojo 8 kamuolius bei dvikovą baigė savo sąskaitoje turėdama 16 naudingumo balų.

Šiauliečių neišgelbėjo geras kapitonės Gėlos Kačinskaitės žaidimas – 14 taškų (3/12 dvit., 1/3 trit., 5/8 baud.), 8 atkovoti kamuoliai ir 10 naudingumo balų.

Ukmergės SC: Gytė Pupelytė (6/10 dvit.) ir Kamilė Deksnytė (7/16 dvit., 8 atk. kam.) po 16, Arėja Eidukaitytė 10 (5/11 dvit., 5 rez. perd.).

KA Saulė: Gėla Kačinskaitė 14 (3/12 dvit., 8 atk. kam.), Augustė Gusarovaitė (3/11 dvit., 0/8 trit., 5/12 baud., 10 atk. kam., 6 kld.) ir Vakarė Griškutė po 11.