Pradinis Aktualijos Lankėsi LR Švietimo, mokslo ir sporto ministrė

Lankėsi LR Švietimo, mokslo ir sporto ministrė

1002
0

Ukmergėje lankėsi Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. Ukmergėje ministrė susitiko su rajono vadovais, aplankė „Ryto“ specialiąją mokyklą, Senamiesčio progimnaziją.

Susitikime su rajono vadovais ministrė pristatė Tūkstantmečio mokyklų programą ir aptarė, kaip savivaldybė pasiruošusi naujiems mokslo metams. Ministrė domėjosi, kodėl vaikai į mokyklas negrįžo šiais mokslo metais ir kas daroma, kad naujais mokslo metais jie grįžtų.

Apžiūrėdama „Ryto“ specialiąją mokyklą ministrė paminėjo, jog planas palikti tik 10-12 specialiųjų mokyklų yra ne visai apgalvotas. Kiekvienoje savivaldybėje reikia palikti centrus, kuriuos lankyti galėtų vaikai, turintys specialiųjų poreikių.

Senamiesčio progimnazijoje ministrė apžiūrėjo mokyklos patalpas, aplankė neseniai įrengtą sensorinį kabinetą, pabendravo su besiruošiančiais gamtos pamokai pradinukais, apžiūrėjo teleskopą.

Ministrės vizitas Ukmergėje baigėsi dovana – „Ryto“ specialiosios mokyklos mokytojas Arūnas Rimkus viešniai padovanojo mokyklą lankančių vaikų pagamintą žaislą.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia