Pradžia Sportas Kitas sportas „Boccia“ čempionatas Ukmergėje jau ketvirtą kartą

„Boccia“ čempionatas Ukmergėje jau ketvirtą kartą

2781
0

Ukmergėje jau ketvirtą kartą vyko atviras Lietuvos neįgaliųjų „Boccia“ čempionatas. Į šį čempionatą suvažiavo rekordinis kiekis komandų – 28 iš 9 miestų. Apie čempionatą papasakojo Ukmergės neįgaliųjų sporto klubo „Vilkmergė“ pirmininkė Lina Misiūnaitė.

Čempionato, kuriame varžėsi apie 70 žmonių, atidaryme dalyvavo Lietuvos neįgaliųjų federacijos prezidentas Anatolijus Čupkovas, federacijos Generalinė sekretorė Irena Burim, rajono meras Rolandas Janickas, savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė Rasa Ragelytė. A. Čupkovas padėkojo merui už skiriamą dėmesį neįgaliųjų sportui. Pastebėta, kad 2017 metais suremontuotos Ukmergės neįgaliųjų sporto klubo „Vilkmergė“ patalpos yra vienos geriausių šalyje.

Atvirajame čempionate dalyvavo ne vien sporto klubų komandos, kuriose žaidė po du sportininkus. Visos čempionate dalyvavusios komandos buvo suskirstytos į du pogrupius – A ir B. Jose buvo po 14 komandų. A pogrupyje, kuriame klubas galėjo pristatyti keletą komandų, sportininkams buvo keliami tarptautiniai reikalavimai – turėjo būti neįgalios tiek rankos, tiek kojos. B pogrupio komandos buvo sudarytos tik iš fizinę negalią turinčių sportininkų.

Kadangi Ukmergėje nėra tarptautinius reikalavimus atitinkančių sportininkų, „Vilkmergės“ komanda rungtyniavo B pogrupyje, kuriame klubas gali pristatyti tik vieną komandą. Komandoje, kuriai šį kartą nepasisekė – pralaimėjo visas rungtynes, žaidė Mindaugas Savickas ir Vygandas Ragaišis. Čempionate dalyvavo ir dar vienas ukmergiškis – Aleksandras Iljinas teisėjavo.

A pogrupyje nugalėjo sporto klubas „Alytupis“ iš Alytaus, antrą ir trečią vietas užėmė Kauno „RSK“ komandos. B pogrupyje pirmą vietą iškovojo Rokiškio „Olimpija“, antrą – Vilniaus „Vilnis“, trečią – komanda iš Kėdainių.

Ankstesnis straipsnisKaip nuomotis ir išnuomoti daiktus paprasčiau ir pigiau?
Kitas straipsnisPaskolos internetu, kredito istorija ir palūkanos – ką reikia žinoti?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia