Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kaip nuomotis ir išnuomoti daiktus paprasčiau ir pigiau?

Kaip nuomotis ir išnuomoti daiktus paprasčiau ir pigiau?

1862
0

Pirkimas–pardavimas, tai ne tik sąvoka, kurią dažnai tenka girdėti, bet ir veiksmai, kuriuos atliekame nuolatos. Kadangi prekybos rinka yra didelė ir stipriai išsivysčiusi, natūralu, kad specialių internetinių pirkimo pardavimo portalų ir platformų yra daug. Yra paklausa yra ir pasiūla. Apskritai, didžioji dalis prekybos jau persikėlusi į virtualią erdvę – taip patogiau ir greičiau.

Tačiau kaip yra su nuoma? Sunku vertinti vienareikšmiškai ar žmonės jau turi ar dar tik įgyja įprotį nepirkti turto, vertingų daiktų vienkartiniam panaudojimui, o juos išsinuomoti. Teka vis daugiau matyti įmonių, kurios internete siūlo nuomotis automobilius, įrankius, dviračius, dekoracijas ir kitus panašius daiktus. Be abejo, į ši pasiūlos – paklausos procesą įsijungia ir žmonės, todėl susidaro konkurencija tarp įmonių ir privačių asmenų. Savaime suprantama, esi žinomas ir matomas, turi daugiau klientų. Tačiau vargu ar verta kiekvienam asmeniui nuomojančiam nedidelius, kasdieninio naudojimo daiktus ar net butą, turėtu internetinį portalą ir save reklamuoti. To priežastis – naujas portalas tiesiogine žodžio prasme paskęs tarp daugybės kitų, rinką užpildžiusių didžiųjų skelbimų portalų, kurie siūlo iš esmės tas pačias paslaugas iš kurių nuoma tikrai nėra svarbiausia.

Būtent dėl šios gausybės skelbimų portalų, kurie neskiria didelio dėmesio nuomotojams, vieno žmogaus iniciatyva atsirado isnuomosiu.lt. Nuomos skelbimų portalas, kurio pagrindinė idėja – viskas vienoje vietoje. Pagrindinis isnuomosiu.lt tikslas yra padaryti nuoma paprastesnę, greitesnę, be jokių suvaržymų. Sakysite, kad ir taip paprasta, nes didžiuosiuose skelbimų portaluose taip pat galima talpinti nuomos skelbimus. Nesuklysite, nes tikrai galima. Tačiau per didelius srautus nepatogu ieškoti ir toli gražu ne visada galima nurodyti, kad tai nuoma, išskyrus pačio skelbimo turinyje.

Taigi, per didelį skelbimų kiekį tampa sudėtinga suprasti ar tam tikras daiktas nuomojamas ar parduodamas. Nekalbama apie nekilnojamojo turto nuoma, tai didelė rinka ir joje padaryta viskas, kad būtų išpildyti visi skelbimų talpintojų ir ieškotojų lūkesčiai. Bet argi nuoma prasideda ties buto nuoma ir baigęsi ties gyvenamojo namo nuoma? Tiktai ne, nes nuomoti galima iš esmės viską, kas yra nedraudžiama. Atsidarius nuomos skelbimų portalą www.isnuomosiu.lt pamatysite, kiek skirtingų daiktų galima nuomoti ir tikrai šio nuomojamų daiktų ir turto sąrašas nėra baigtinis, nes jį sudaryti sunku ir vargu ar įmanoma.

Pagrindinis Isnuomosiu.lt tikslas – patogi nuoma. Portale nėra jokių bendravimo ribojimu, todėl su nuomotoju galima susiekti labai lengvai ir net keliais būdais. Standartinis būdas kaip ir visur yra paskambinti arba parašyti trumpąją sms žinutę. Tačiau išnuomosiu.lt galima bendrauti tiesiogiai per Facebook, nes skelbimą galima susieti su turima Facebook paskyra. Be to, galima bendrauti Skype, Whats app programėlėmis ir visa tai nemokamai.

Kaip tobulinti portalą idėjų yra daug, tačiau vienas lauke ne karys, patarlė šiuo atveju labai vietoje. Nesiekiame užkariauti interneto, tačiau palengvinti nuomotis daiktus tikrai galime. Svarbiausia žingsnis po žingsnio judėti toliau ir nenuleisti rankų. Tai daryti mums lengviau, nes susikoncentravome tik į nuoma.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia