Pradinis 112 Pranešimai GYVŪNŲ GLOBOS NAMAI „KLAJŪNAS”. Prašome ukmergiečių pagalbos ieškant skriaudiko

GYVŪNŲ GLOBOS NAMAI „KLAJŪNAS”. Prašome ukmergiečių pagalbos ieškant skriaudiko

4545
1

„Net neįsivaizduoju NUO KO pradėti… Belstis į sąžinę tiems, pas kuriuos jos nelikę? O gal tiesiog atsisėsti ir išsiverkti?


Skambutis vasario 20 dieną, 16 val. 16 min., buvo lyg SMŪGIS į paširdžius. Neprisistačiusi jauna moteris, virpančiu balsu kvietėsi pagalbos. „Prie namų, konteineryje-šuo, turbūt senas, beveik nejuda…”

Mūsų savanoriai su Klajūno mašina išvykę į Jonavos VetPet. Kiti savanoriai dar darbuose… Skubiai ieškau transporto. Atsišaukia vyrukas, Tomas. Skubame Į VIETĄ. Mus pasitinka laukianti skambinusi moteris Asta…

UKMERGĖ, KUR RITAMĖS? Kokie nuožmogos gyvena tarp mūsų? Šiukšlių konteineryje, kaip moteris ir sakė-ŠUO. Ant dvokiančių ATLIEKŲ guli leisgyvis šunelis. Nedidelio ūgio. Beveik NEJUDA. Net neinkščia. Pasiekti niekaip nepavyksta. Verčiam konteinerį, kad pasiekti šunytį. Pats jis čia tikrai NEĮLIPO-šuo nedidelio ūgio, trumpom kojytėm, leisgyvis, vos kvėpuoja. Iš ant šono apversto konteinerio paimu nejudantį šuns kūnelį. Gyvas, bet GĘSTA akyse. Paguldžius mašinoje paglostau ir pastebiu kažką keisto-nuo kaklo nutysusį SINTETINIO ŠPAGATO galą. Apčiupinėjus kaklą paaiškėja ir dusimo priežąstis- aplink kaklą TRIS SYK apsuktas plonas, bet labai stiprus špagatas UŽVERŽTAS taip, kad nėra kur net nago užkišti. Visa laimė, mašinoje yra peilis. Nedidukas, bet aštrus. Šiaip ne taip pavyksta užkišti peilio smaigalį už špagato ir nupjauti. Akyse vyksta STEBUKLAS-šunelis įkvepia, iš keturkojo akyčių išrieda AŠAROS. AR ESATE MATĘ VERKIANTĮ ŠUNĮ? Atsikvepiam ir mes-gyvens. SUSPĖJOM. Skubame pas veterinarus. Ukvaistos vet gydytoja apžiūri rastinuką. Kalytė. Jaunutė, dar net nesulaukusi metukų KALYTĖ. Matosi, kad turėjusi šeimininkus, nes rubuiliukė, nesulysusi. Akytėse siaubingos KRAUJOSRŪVOS-nežinia, ar tai smaugimo pasekmė, ar ji dar buvo ir stipriai sumušta. Nuo smaugimo pažeista TRACHĖJA…Geria vandenuką godžiai, springdama, matosi, kad jai skauda, bet ji taip ištroškusi…Kalytė siaubingam STRESE, išsigandusi, bet apdovanoja mane atsargiu bučiniu…Negaliu sulaikyti ašarų…Pavadinome ją FORTŪNA.

Papildyta 2018 02 23: Policijos komisariate gautas pranešimas apie buvusius kalytės savininkus. Asmenys nustatyti. Vyksta tyrimas.

Didžiausia padėka vet gydytojai REDAI ŠNIOKAITEI. Nors Ukvaista neturi stacionaro, bet ji mielai sutinka paimti kalytę porai dienų pas save, stebėti, kad neišlystų dar kokie blogumai…
PRAŠOME Ukmergiškius įsižiūrėti į šią šunytę. Gal esate matę. Gal žinote, KUR IR SU KUO ji gyveno. Gal Vilkmergėlės gatvės gyventojai tądien pastebėjo kažką įtartino, gal matė, kas galėjo taip pasielgti. KAS tas nuožmoga, kuriam pakilo ranka TAIP išsityčioti iš nekalto gyvūno? Mums svarbi bet kokia informacija. Tai nusikaltimas prieš GYVYBĘ. Ir tas, kas taip pasielgė NETURI TEISĖS likti nenubaustas.”

VŠĮ „KLAJŪNAS“
Įm. Kodas 304173981
Vilkmergės g. Nr.22A; Antakalnio III km., Pivonijos sen., Ukmergės raj. Savivald.
SWEDBANK: LT06 7300 0101 4589 1634
SWIFT: HABALT22
Paypall: vsiklajunas@gmail.com
Paskirtis: Fortūnai

VšĮ „Klajūnas” informacija

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia