Pradinis Lietuvos naujienos „Socialiniai lyderių pusryčiai“ – diskusijos regionams aktualiomis temomis

„Socialiniai lyderių pusryčiai“ – diskusijos regionams aktualiomis temomis

348
0

Pavasarį siūlome pasitikti tradiciniuose „Socialinių lyderių pusryčiuose“ – virtualiuose renginiuose, kuriuose socialiniai lyderiai, dirbantys privačiame sektoriuje, valstybinių įstaigų, bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai diskutuoja visuomenei aktualiomis temomis, dalijasi gerosiomis praktikomis bei svarsto, kaip stiprinti bendradarbiavimą bei kurti pozityvius pokyčius visuomenėje.

„Socialinių lyderių pusryčiai“ kiekvieną ketvirtadienį šešis kartus vyks iki balandžio 6 dienos. Virtualiuose renginiuose kalbėsime šalies regionams aktualiomis temomis: aiškinsimės, kas yra sumanūs kaimai, kaip užtikrinti sklandžią maisto tiekimo grandinę, kaip taikyti žiedinės ekonomikos principus.

Pirmasis susitikimas „Zoom“ platformoje startuoja kovo 2 d., 9 val. Diskutuosime aktualia tema – kūrybiška vietokūra.

Renginyje pranešimą skaitys bei diskutuoti kvies Eglė Vitkutė, tyrėja ir „Critical+Xwhy“ agentūros fasilitatorė.

Lietuvoje daugėja erdvių, pastatų ir paslaugų, kurios vystomos remiantis kūrybiškos vietokūros principais, t.y. atida vietos kontekstui, įvairių suinteresuotų šalių įtraukimu ir bendrakūryba. Ši tendencija pastebima ir kitose Europos Sąjungos šalyse. Viena iš jų – Italija, kurioje tokios iniciatyvos itin svarbios šalies kultūrinėje ir socialinėje panoramoje.

„Italijoje įsikūrė ir sėkmingai veikia kūrybiškos vietokūros principais kuriamų, regeneruotų erdvių tinklas „Lo Stato dei Luoghi?“, atstovaujantis jų interesus viešojoje erdvėje ir politiniame lygmenyje. Kiek svarbi yra įsitinklinimo tema kuriant erdves, kurios atliepia naudotojų poreikius ir konkrečią vietos situaciją? Kokių idėjų galime pasisemti iš tinklo „Lo Stato dei Luoghi“ patirties? Į šiuos klausimus mėginsime atsakyti renginio metu“ –  sako E. Vitkutė, „Socialinių lyderių pusryčių“ pranešėja.

Registruotis į renginį galite čia:

https://www.facebook.com/events/857284032031738

 Prisijungimo informaciją atsiųsime likus keletui dienų iki „Socialinių lyderių pusryčių“.

Renginius organizuoja VšĮ „Geri norai LT“

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia