Pradinis Lietuvos naujienos Skambutis sinoptikui: nuo šiol sužinoti, kokie pavojingi orų reiškiniai prognozuojami, bus galima...

Skambutis sinoptikui: nuo šiol sužinoti, kokie pavojingi orų reiškiniai prognozuojami, bus galima ir telefonu

197
0

Vykstant sparčiam globalios klimato kaitos reiškiniui visame pasaulyje ypač auga orų prognozių ir perspėjimų apie pavojingus orų reiškinius svarba. Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba (LHMT) sukūrė specialų autoatsakiklį, teikiantį informaciją apie orų prognozes. Jis pradeda veikti šiandien, minint Pasaulinę meteorologijos dieną.

Paskambinus telefonu +370 648 05433 nuo šiol galima sužinoti, kokie pavojingi orų reiškiniai prognozuojami ir kokia yra sinoptiko sudaryta bendra orų prognozė. Atskirai pateikiama orų prognozė visai Lietuvai, taip pat orų prognozė Vilniui. Pasirinkus sinoptiko konsultaciją būsite sujungti su budinčiu sinoptiku. Taip pat bus galima gauti informaciją apie atvirus duomenis.

Ši telefono linija bus labai naudinga vyresnio amžiaus žmonėms, kurie iki šiol naudoja senuosius telefonus be korinio transliavimo funkcijos ir todėl negali gauti svarbių perspėjimų apie prognozuojamus pavojingus orų reiškinius.

Taip pat naujoji telefono linija pasitarnaus tiems, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių negali prisijungti prie interneto.

Atkreipiame dėmesį, kad visą šią informaciją, kaip ir iki šiol, rasite LHMT svetainėje www.meteo.lt

Parengta pagal Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos informaciją

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija

Ankstesnis straipsnisKaip išsaugoti vaistines regionuose ir farmakotechnikus?
Sekantis straipsnisUkmergėje vyras galimai smurtavo prieš savo nepilnametę dukrą

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia