Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Šilumos siurbliai oras-vanduo: terminai, kurie padės pasirinkti teisingai

Šilumos siurbliai oras-vanduo: terminai, kurie padės pasirinkti teisingai

1969
0

Kokybiška namų apšildymo sistema gali garantuoti, kad Jūsų gyvenimas visada bus komfortabilus ir tuo pačiu kiekvieną mėnesį neteks investuoti didelių sumų į šiltus namus. O gyventi jaukiai – nori visi. Suprantama, kad pasiklysti informacijos jūroje apie šilumos siurblius gana paprasta, kadangi pasiūla yra labai plati.

Bene vienas labiausiai giriamų variantų yra šilumos siurbliai oras-vanduo. Daugiau apie juos skaityti galite čia: https://silumossiurbliai24.lt/produkto-kategorija/silumos-siurbliai-oras-vanduo/. Tuo pačiu detaliai aptarsime kelis pagrindinius raktinius žodžius, kurie padės suvokti – kaip rinktis tinkamiausią sistemą.

COP – svarbiausias junginys renkantis siurblį?

Nepriklausomai nuo to, kokio pobūdžio siurblys bus pasirenkamas, reikia nepamiršti, kad naudingumo koeficientas yra svarbiausias niuansas renkantis. Pasirinkus neužtektinai galingą įrangą galite prisidėti prie kur kas greitesnio įrangos gedimo, juolab, dažniausiai nepakankamai apšildomo namai. Štai todėl COP ir tampa vienu svarbiausiu aspektu renkantis tai, ko Jums reikia. Suprantama, kad pasirinkimas gali kelti labai daug klausimų, tad siūlome kreiptis į vadybininkus, kurie prekiauja šio tipo įranga. Tikime, kad tai pagreitins ir sukonkretins pasirinkimą.

Pavyzdžiui, įrangos COP gali būti 3 ir tai reiškia, kad namams apšildyti yra sunaudojama iki ⅓ elektros energijos. Taigi, Jums lieka ⅔ energijos, kuri ir yra sutaupoma. O dažniausiai per mėnesį pavyksta sėkmingai sutaupyti net iki 70-ies procentų energijos. Sąskaitos sumažės, taip?

Ekonomijos niuansai

Dažniausiai šilumos siurbliai pasirenkama tam, kad pavyktų kuo daugiau sutaupyti. Žinoma, ne tik pinigų, tačiau taip pat ir gamtos, kuri yra mūsų namai. Daugelis galvoja, kad kuo brangiau įranga kainuos – tuo ji veiks geriau, tačiau sąsajų ieškoti čia nereikia. Net ir pigiau kainuojantys šilumos siurbliai pasižymi aukšta ekonomija, tad svarbu kuo detaliau perskaityti siurblio charakteristikas ir tuo pačiu apgalvoti – kokie Jūsų namų taškai yra pralaidūs ir gali veltui švaistyti energiją.

Šilumos siurblių ekonomijos niuansai pasižymi:

  • Taupant vietą, kadangi nereikalingas sandėlys kuro laikymui.
  • Nereikalingas ir asmuo, kuris atsakingas už pečiaus pakūrimą.
  • Nereikalinga laiko bei sąnaudų reikalaujantį įrangos priežiūra.
  • Palaikyti šilumą namuose tampa labai pigu.
  • Lygiai taip pat šilumos siurbliai šildo ir vandenį, tad neteks papildomai investuoti.
  • Būstas įgauna pridėtinę vertę, tad planuojantiems parduoti tai yra puikus pasirinkimas.
  • Nebūsite priklausomas nuo Lietuvoje vyraujančių dujų ar medienos kainų.

Ekologijos niuansai

Galiausiai, minint ekonomijos niuansus taip pat galima pridėti, kad saugoma ne tik žmogaus piniginė, tačiau ir gamta, kuriai šiais laikais skiriama vis daugiau dėmesio. Kadangi įranga padeda sutaupyti iki 80-ies procentų energijos, natūralu, kad gamta Jums už tai bus dėkinga, kadangi gyvensite taupiau, švariau ir laimingiau.

Užtenka integruoti vieną naują sistemą namuose, kad gyvenimas kardinaliai pasikeistų. Svarbiausia, gerąja prasme.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia