Pradinis Aktualijos Pranešimai Savivaldybės vadovai susitikime su rajono gyventojais atsakė į rūpimus klausimus

Savivaldybės vadovai susitikime su rajono gyventojais atsakė į rūpimus klausimus

506
0

Kovo 21 dieną į Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešąją biblioteką susitikti su savivaldybės vadovais: meru Rolandu Janicku, administracijos direktoriumi Dariumi Varnu ir direktoriaus pavaduotoja Dale Steponavičiene rinkosi Ukmergės rajono gyventojai.

Susitikimo pradžioje meras R. Janickas pristatė Ukmergės rajono savivaldybės mero 2022 m. veiklos ataskaitą, vėliau administracijos direktorius D. Varnas pristatė Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2022 metų veiklos ataskaitą.

Taip pat buvo pristatyta maisto atliekų surinkimo kampanija Ukmergės mieste. Apie ją plačiau galite paskaityti: https://www.ukmerge.lt/naujienos/geguzes-1-diena-ukmergeje-startuos-maisto-atlieku-surinkimo-kampanija/

Renginyje dalyvavusios Lietuvos probacijos tarnybos atstovės merui įteikė minėtos įstaigos direktoriaus Romo Ostanavičiaus padėką, skirtą Ukmergės rajono savivaldybei už ilgametį bendradarbiavimą ir reikšmingą indėlį prisidedant prie visuomenės saugumo, sėkmingai įgyvendinant Smurtinį elgesį keičiančią programą Lietuvos probacijos tarnybos Vilniaus regiono skyriaus priežiūroje esantiems asmenims.

Po pristatymų visi susitikimo dalyviai galėjo užduoti rūpimus klausimus.

Kada bus pastatytas naujas tiltas per Šventąją? Kodėl tiek mažai gyventojų domisi savivaldybės gyvenimu? Ar bus eisena per šių metų miesto šventę? Ar toliau bus tvarkoma upės pakrantė? Kaip planuojama į miestą pritraukti turistų? Kaip ketinama skatinti gyventojus rūšiuoti maisto atliekas? Kodėl daugiabučių gyventojai moka dideles sąskaitas už elektrą? Ar bus įrengtos automobilių stovėjimo aikštelė Jaunimo ir Miškų gatvėje? Į šiuos ir daugelį kitų klausimų rajono vadovai ir už tam tikras sritis atsakingi asmenys atsakė gyventojams susirinkimo metu.

Susitikime taip pat dalyvavo savivaldybės tarybos nariai, skyrių vedėjai, specialistai, rajono seniūnai ir seniūnaičiai, įstaigų ir įmonių vadovai, rajono bendruomenė.

Kviečiame gyventojus aktyviau dalyvauti tokiuose susitikimuose, užduoti klausimus, diskutuoti ir pareikšti savo nuomonę!

Daugiau nuotraukų rasite savivaldybės Facebook paskyroje.

Chrisija Kvietkauskienė
Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyrius

ukmerge.lt

Dainiaus Vyto nuotraukos

 

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia