Pradinis Sportas Kitas sportas Šaškių turnyras Šventupėje

Šaškių turnyras Šventupėje

687
0

Saulėtą birželio 10-osios vidudienį į Šventupės dvarą susirinko šaškių mylėtojai šventupiškiai ir svečiai. Užvirė aštri kova tarp žaidėjų. Bendroje įskaitoje pirmavo tai vienas, tai kitas, kol gale išaiškėjo, kad vyrų tarpe pirmąją vietą užėmė Rolandas Rupšys iš Vidiškių. Antrąją vietą užėmė Romas Motiejūnas iš Rasališkių kaimo ir Jonas Arbočius iš Širvintų, trečiąją vietą užėmė Stanislovas Markevičius iš Šešuolių.

Moterų tarpe pirmąją vietą laimėjo ukmergiškė Melanija Juškienė, antrąją Rima Dovidaitienė iš Šešuolių seniūnijos, trečiąją Birutė Stundienė iš Šventupės. Kaip visada Emilija Vėbrienė išvirė mums arbatos ir užminė keletą mįslių, kurios buvo ne tik painios, bet ir juokingos.

Šį šaškių turnyrą organizavo Šventupės bendruomenė, jos pirmininkė Lina Šeškuvienė nuoširdžiai visus pasveikino ir sakė netikėjusi, kad į turnyrą atvyks solidus  10- ties žmonių būrys. Šventupės bibliotekininkė Genutė Vaitkūnienė paruošė gražius Padėkos raštus, taip pat kiekvienas žaidėjas gavo po buteliuką tyro šaltinio vandens ir po firminį bendruomenės atviruką.

Širvintiškis Jonas Arbočius nuoširdžiai dėkojo už puikiai suorganizuotą šaškių turnyrą ir išreiškė norą susitikti vėl po metų.,, Kodėl po metų?‘‘ – nustebome aš ir Irena Vidžiūniene, juk kitą turnyrą organizuosime po kokių dviejų – trijų menesių. ,, Tai puiku‘‘ – sakė Jonas Arbočius ir Aleksandras Petro, būtinai atvyksime jeigu pakviesite. O kodėl nepakviesti, juk gyvenimas turi tekėti savo vaga, juk turime gyventi, kol dar gyslomis teka kraujas, kol nugarą dar nesulenkė skausmas. Ar bus geriau, kad mes koneveiksime pasaulį, raudosime ir pyksime, o gal mūsų ramybė ir meilė gyvenimui užgesins grobuoniškus karus ir kovos persikels į šaškių ir šachmatų lentas…

Graži mano svajonė, mūsų svajonė. O gal vieną kartą jinai taps realybe? Kaip norėtųsi tuo patikėti ir palinkėti visiems taikos, ramybės ir sėkmės.

Birutė Stundienė

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia