Pradinis Sportas Stalo žaidimai Šachmatų didmeistrės Viktorijos Čmilytės-Nielsen autobiografinės knygos „Tarp juoda ir balta“ pristatymas

Šachmatų didmeistrės Viktorijos Čmilytės-Nielsen autobiografinės knygos „Tarp juoda ir balta“ pristatymas

15902
0

Penktadienį, spalio 12 dieną, neformalaus ugdymo būrelio ,,Šachmatai linksmai, išradingai ir aktyviai” vaikai lankėsi Anykščiuose L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje, kur vyko šachmatų didmeistrės, seimo narės Viktorijos Čmilytės-Nielsen autobiografinės knygos „Tarp juoda ir balta“ pristatymas.


V. Čmilytė-Nielsen pati tituluočiausia Lietuvos šachmatininkė dukart olimpinė ir dukart Lietuvos vyrų šachmatų čempionė, triskart Europos moterų vicečempionė, pasaulio moterų trečios vietos laimėtoja ir Europos šachmatų čempionė. Buvo be galo įdomu klausytis jos pasakojimų apie varžybų ir treniruočių užkulisius, apie pergales ir pralaimėjimus. Vaikams labiausiai įsiminė, kad būdama jų amžiaus ji treniruodavosi po šešias – septynias valandas per dieną!

Po šilto bendravimo aštuoniolika šachmatininkų susėdo prie šachmatų lentų simultanui su didmeistre. Sėkmė šypsojos Ukmergės A. Smetonos gimnazijos trečiokui Martynui Dolmantui, kuris jau ne pirmą kartą žaidė simultaną su Viktorija, o šįkart pavyko laimėti. O Dukstynos pagrindinės mokyklos aštuntokas Artūras Mecelis pasiekė lygiąsias. Visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo diplomais.

Virginija Savickienė

juodasisrikis.lt

 

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia