Rungėsi neįgalieji (atnaujinta)

  1122
  0

  Neįgaliųjų žaidimo „Bočia” pradininkai Lietuvoje, Ukmergės neįgaliųjų sporto klubas „Vilkmergė”. Tačiau savaitgalį vykusioje tradicinėje neįgaliųjų atviroje šventėje, „Bočia” žaidime nugalėjo Rokiškio „Olimpija”. Antrą vietą užėmė Mažeikių „Siekis”, treti liko ukmergiškiai. Neįgaliųjų šventę, kurią kelintus metus iš eilės organizuoja Neįgaliųjų sporto klubas „Vilkmergė” ir Ukmergės sporto centras, vyko šeštadienį miesto stadiono salėje.

  Šventėje varžėsi Vilniaus,Kauno, Alytaus, Marijampolės, Alytaus, Rokiškio, Visagino ir Ukmergės neįgalieji. Vyko ne tik komandinės „Bočia” varžybos, sportininkai varžėsi ir asmeninėse smiginio ir šaudymo iš pneumatinio pistoleto rungtyse. Smiginio rungtyje nugalėjo ukmergiškis, klubo „Vilkmergė” vadovas, Anatolijus Kuprijaškinas. Antroje vietoje liko marijampolietis Valdas Valatka, trečias alytiškis Giedrius Kavaliauskas.

  Šaudymo iš pneumatinio pistoleto rungtyje visas prizines vietas laimėjo visaginiečiai Artūras Bliuvas, Algimantas Kojis ir Viktoras Stačenko.

  vilkmerge.lt

   

   

  {youtube}bGSlRkHiF_8{/youtube}

  Jei nematote video, spauskite ČIA.

  neigaliuju_varzybos_006

  neigaliuju_varzybos_005

  neigaliuju_varzybos_008

  neigaliuju_varzybos_014

  Atsakyti:

  Prašome įrašyti komentarą
  Prašome įvesti vardą čia