Pradinis Verslas Ukmergės verslas RockCafe: „Mes užaugome ir tapome didesni!“

RockCafe: „Mes užaugome ir tapome didesni!“

4961
5

_dsc5493Praėjusį penktadienį, lapkričio 18 d., jau antrus metus gyvuojančio kavos klubo RockCafe šeimininkai broliai Kasparas ir Paulius Ramonai savo draugams, bičiuliams ir ištikimiems Rockcafe lankytojams surengė smagų vakarėlį.

Proga – labiau nei džiugi: kavinės patalpos prasiplėtė daugiau nei dvigubai. RockCafe gaminama, su meile patiekiama išskirtinio skonio kava nuo šiol bus galima mėgautis naujai įrengtoje, originaliai vinilio plokštelėmis dekoruotoje, išskirtiniais baldais apstatytoje salytėje. Praėjime tarp abiejų patalpų įkurdintas pianinas – renginio viešnia dainininkė ir kompozitorė Bjelle (Raminta Naujanytė) juo pagrojo keletą dainų, dar porą atliko pritardama gitara.

Bjelle negailėjo pagyrimų kavos klubo įkūrėjams. Mergina sakė, kad tai – pati geriausia, jaukiausia vieta Ukmergėje, kad net Vilniuje tokios nėra: „Grįžusi į Ukmergę, pirmiausia einu ne pas mamą, bet į RockCafe. Čia – ir kava, ir žmonės nuostabūs. Kartais užsibūnu iki uždarymo“.

_dsc5616Kasparas vis svarstė, ar jau laikas tarti oficialų atidarymo žodį. Pagaliau tam susikaupęs ir, kaip visada, pasitelkęs savo nepakeičiamą humorą, RockCafe barista išdėstė: „Atsibudau ryte ir pats savęs paklausiau: kam mums reikia to, ką darome. Ir pats atsakiau: tiesiog reikia, nes reikia ir jums“. Kasparas prisiminė visada galvojęs apie vietą, kurioje jauni žmonės galėtų susirinkti, bendrauti, kurti. Dabar ši vieta – RockCafe: kaip įrodymas, kad Ukmergė nėra miręs miestas, kad čia daugiau „vyksta“, nei „nevyksta“.
Kasparas nuoširdžiai padėkojo draugams ir už moralinį palaikymą, ir už fizinį indėlį, įrenginėjant „antrą kambarį“. Kavos gurmanai taip pat turėtų jaustis dėkingi, gavę galimybę susiburti didesnėje erdvėje.

Gausiai susirinkę svečiai, be kitų gardumynų, buvo vaišinami intensyvaus skonio šalta espresso kava, patiekiama taurėse su ledukais (ypatingą receptūrą sukūrė kavos klubo šeimininkai). RockCafe laukiami ir vaikai: lauke spaudžiant šaltukui, jiems bus pasiūlyta puikios kakavos.

Norintiems paskanauti skanios kavos ir ne tik – RockCafe adresas: Kauno g. 16A Ukmergė

Rasa Jakiūnaitė

vilkmerge.lt

Justas Strioga nuotr.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia