Pradinis Kultūra Respublikinis moksleivių filmų festivalis „2blis“ III d.

Respublikinis moksleivių filmų festivalis „2blis“ III d.

1179
0

Respublikinis moksleivių filmų festivalis „2blis“ organizuojamas nuo 2007 m. vyksta kas dveji metai. Praėjusiais, 2019 metais įvyko jau septintąjį kartą. Per festivalio gyvavimo istoriją vertinimui buvo pateikta beveik 400 moksleiviškų filmų. Tai – vaidybiniai, dokumentiniai, vaizdo klipai, animaciniai ir eksperimentiniai moksleivių kino filmai. Dalyvavo studijos ir individualūs kūrėjai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos, Alytaus ir Ukmergės miestų.

2019-ųjų metų festivaliui savo darbus pateikė Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Ukmergės moksleiviai. Iš festivaliui pateiktų 53 filmų buvo atrinkti ir nominuoti 24 filmai.

Kviečiame pasižiūrėti jaunųjų kūrėjų darbus. Kiekvieną savaitę pateiksime po 6 festivalio nominantų filmus. Šią savaitę pristatome 6 nominantų kūrybą.

Respublikinio moksleivių filmų festivalio „2blis019“ nominantai:

„Nuo – iki“. Eksperimentinis filmas, autoriai: Tauras Gūdmantas, Adrijus Čyvas. Ukmergės A. Smetonos gimnazija.

„Pavasario dvelksmas“. Muzikinis klipas, autoriai: Žilvinas Žitkauskas, Paulina Kardokaitė, Diana Markevičiūtė. Ukmergės A. Smetonos gimnazija.

„Gyvieji Vaitkuškio paveikslėliai“. Animacinis filmas, autoriai: Adrijus Čyvas, Tauras Gūdmantas.  Ukmergės A. Smetonos gimnazija.

„Išduotos širdies istorija“. Vaidybinis filmas, autoriai: Ieva Girnytė, Gabija Kuliešaitė. Ukmergės A. Smetonos gimnazija.

„Pasaka apie ropę“. Animacinis filmas, autorė Angelika Barte. Ukmergės A. Smetonos gimnazija.

„Object“. Eksperimentinis filmas, autorė Deimantė Vilkelytė. Ukmergės A. Smetonos gimnazija.

Ankstesnis straipsnisTOBULAS PASIMATYMAS – kinas iš automobilio prie prekybos centro „Eifelis“
Sekantis straipsnisInternetu perkamos net sunkvežimių dalys! Ką gali el. prekyba?

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia