Pradinis Sportas Krepšinis Respublikinis mergaičių krepšinio turnyras treneriui A. Sabuliui atminti

Respublikinis mergaičių krepšinio turnyras treneriui A. Sabuliui atminti

2676
0

Vasario mėnesį Ukmergės sporto centro auklėtinės (gimusios 2007-2008 metais), vadovaujamos trenerės Anželikos Martikonienės, dalyvavo krepšinio turnyre, skirtame ilgamečiui mergaičių krepšinio treneriui Algirdui Sabuliui atminti.

Jame rungtyniavo Kuršėnų SC, Utenos SC bei Ukmergės SC ekipos. Komandoms sėkmingo starto palinkėjo Ukmergės švietimo ir sporto centro vyriausioji specialistė Rasa Ragelytė – Kraucevičienė.

Mūsų rajono krepšininkės pralaimėjo abejas rungtynes ir užėmė III vietą. I vietą iškovojo Utenos SC auklėtinės, II vietą – Kuršėnų SC mergaitės. Komandos apdovanotos komandinėmis taurėmis, žaidėjos medaliais bei Ukmergės SC diplomais.

Geriausia Ukmergės komandos žaidėja bei taikliausiai metanti iš žingsnelio pripažinta Gerda Petniūnaitė, ji apdovanota asmeniniais prizais. Svajūnei Jakiūnaitei ir Viltei Strumeckaitei įteikti medaliai už gerą treniruočių lankymą.

Šis turnyras skirtas pirmoms A. Sabulio mirimo metinėms, tačiau planuojama, jog jis taps tradiciniu.