Pradinis 112 Įvykiai Už vairo – su negyvu katinu ant priekinio stiklo. Vaikinų pokštai baigėsi...

Už vairo – su negyvu katinu ant priekinio stiklo. Vaikinų pokštai baigėsi nemalonumais policijoje

7226
56
Aliexpress.com asociatyvinė nuotr.

Šiandien, einant Maironio g., apie 13.30 val., pravažiavo tamsiai mėlynas automobilis, greičiausiai BMW markės.

Viduje sėdėjo 3-5 vaikinai, o prie mašinos priekinio stiklo valytuvais buvo prispaustas nutrenktas (gal net jų pačių darbas) katinas. Vaikinai tai sustodavo, tai vėl važiuodavo, visaip vaipydamiesi, juokdamiesi ir tyčiodamiesi iš gyvūno, tuo pačiu šokiruodami ir praeivius. Skambinau 112, bet, greičiausiai mano pasakojimą palaikė pokštu, nors ir sakė, kad perduos policijai. Deja, tikslių automobilio numerių jau nebespėjau įžiūrėti.”, – gavome tokį elektroninį laišką iš skaitytojo.

Galbūt ir Jūs užfiksavote šį atvejį ar žinote ką nors daugiau? Rašykite vilkmerge@vilkmerge.lt arba komentaruose.

Papildyta: Skaitytojai užfiksavo minėtą automobilį prekybos centro Eifelis aikštelėje.

Papildyta: 2017.02.14:

Gyventojai informavo, kad negyvas katinas paliktas Vytauto g.

Siekiant nustatyti gyvūno nugaišimo priežastį, katino gaišena buvo pateikta Nacionaliniam maisto ir veterinarijos Rizikos vertinimų institutui.

Ukmergės r. policijos komisariate buvo pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal Administracinių nusižengimų kodekso 481 str. dėl nedidelio viešosios tvarkos pažeidimo.

Policijos pareigūnai išsiaiškino, kad automobiliu BMV važinėjosi ir negyvą katiną ant automobilio kapoto vežiojo du 23-jų ir 24-erių metų Ukmergės miesto gyventojai.

Dėl nedidelio viešosios tvarkos pažeidimo vaikinams gresia administracinė bauda nuo trisdešimt iki vieno šimto keturiasdešimt eurų.

Gavus specialistų išvadas, bus sprendžiamas klausimas dėl galimybės pradėti ikiteisminį tyrimą pagal Baudžiamojo kodekso 310 str. dėl žiauraus elgesio su gyvūnais.

Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia